اخبار ارز دیجیتال

بنیاد کاردانو نقاط عطف اصلی پذیرش را به اشتراک می‌گذارد

فهرست

  • پذیرش از طریق نوآوری و مشارکت
  • استقامت عملیاتی

بنیاد کاردانو بسیاری از نقاط عطف مهم را در گزارش سالانه ۲۰۲۳ خود اعلام کرد.

این بنیاد با ایجاد مشارکت های هدفمند با مشاغل، موسسات، سازمان های دولتی، سازمان های غیردولتی و دانشگاه ها، در ترویج پذیرش بلاک چین فعال بوده است.

هدف این تلاش ها تنوع بخشیدن به موارد استفاده از بلاک چین و حمایت از جامعه کاردانو در استفاده از بلاک چین برای نوآوری و حل مشکلات است.

یکی از دستاوردهای قابل توجه شامل همکاری با نام تجاری ورزشی مستقر در ایالات متحده Epoch Sports and Merchadise برای معرفی لباس‌های لاکروس تعبیه‌شده NFC، افزایش حفاظت از مالکیت معنوی و مشارکت مصرف‌کننده در صنعت محصولات دارای مجوز است.

پذیرش از طریق نوآوری و مشارکت

استراتژی بنیاد برای هدایت پذیرش شامل ایجاد راه حل های عملی برای مشکلات دنیای واقعی است.

به عنوان مثال، همکاری با صنعت شراب در جمهوری گرجستان با هدف مبارزه با جعل و ساده کردن فرآیند صادرات از طریق قابلیت ردیابی مبتنی بر بلاک چین است.

این ابتکار نشان می‌دهد که چگونه کاردانو می‌تواند تأیید مبدا را تسهیل کند و از اصالت کالا در زنجیره‌های تأمین بین‌المللی اطمینان حاصل کند.

علاوه بر این، کار این بنیاد با سوئیس برای UNHCR از طریق چالش سالانه تأثیر جهانی نشان می‌دهد که چگونه بلاک چین می‌تواند با یک مدل منحصربه‌فرد از تلاش‌های بشردوستانه حمایت پایداری ارائه کند که به دارندگان ADA اجازه می‌دهد بدون اهدای مستقیم دارایی‌های خود در مأموریت UNHCR مشارکت کنند.

استقامت عملیاتی

از منظر فنی، بنیاد کاردانو اقداماتی را برای افزایش انعطاف پذیری عملیاتی شبکه اجرا کرده است. این شامل نظارت بر شبکه برای بهینه‌سازی سلامت، آزمایش مکانیسم‌های حاکمیت غیرمتمرکز، و پشتیبانی از هارد فورک ولنتاین برای بهبود قابلیت همکاری است.

علاوه بر این، راه‌اندازی تولیدکننده بلوک خود، بینش‌های فنی و عملیاتی عمیق‌تری را برای بنیاد فراهم کرده است. این بنیاد از نظر آموزش و مشارکت اجتماعی، تأسیس آکادمی کاردانو، راه‌اندازی یک سری وبینار و میزبانی اجلاس کاردانو ۲۰۲۳ پیشرفت زیادی داشته است.

هدف این ابتکارات آموزش و مشارکت تنظیم‌کننده‌ها، توسعه‌دهندگان و جامعه گسترده‌تر برای تقویت درک عمیق‌تر و پذیرش فناوری بلاک چین است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا