اخبار ارز دیجیتال

خالق کاردانو به مبارزه MMA با ویتالیک بوترین پاسخ جدی می دهد

خالق کاردانو، چارلز هاسکینسون، به پیشنهادی که اخیرا پیشنهاد مبارزه MMA بین او و ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم را پیشنهاد می کرد، پاسخ داد. اگرچه این پیشنهاد در ابتدا ساده به نظر می رسید، اما پاسخ هاسکینسون به گفتگو لحن جدی تری داد.

در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی، یکی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال با مطرح کردن ایده مبارزه MMA بین هاسکینسون و بوترین، علاقه خود را به جامعه کریپتو برانگیخت. اما پاسخ هاسکینسون به طور غیرمنتظره ای جدی بود. به نظر می‌رسد او نشان می‌دهد که مایل است چالش را جدی بگیرد و می‌گوید: “من برای آن خیلی سخت کار خواهم کرد.”

ETH و ADA

رابطه هاسکینسون و بوترین به همکاری آنها در توسعه اولیه اتریوم در سال ۲۰۱۳ برمی گردد. علیرغم تلاش های مشترک آنها، اختلافات ایدئولوژیک یک سال بعد به خروج هاسکینسون منجر شد. این انشعاب در جاده به دلیل اختلاف نظر در مورد ساختار سازمانی اتریوم بود. در حالی که هاسکینسون از یک مدل انتفاعی حمایت می کرد، ویتالیک از یک رویکرد غیرانتفاعی حمایت می کرد. پس از اولین کار، هاسکینسون Output Output را تأسیس کرد و Cardano (ADA) را به عنوان رقیب ETH راه اندازی کرد.

رقابت مداوم بین کاردانو و اتریوم حول جاه‌طلبی‌های آنها برای تسلط بر فضای پلتفرم قراردادهای هوشمند می‌چرخد. ETH در حال حاضر با بیش از ۴۶.۴ میلیارد دلار ارزش قفل شده در فضای مالی غیرمتمرکز پیشتاز است، در حالی که Cardano با تمرکز بر مقیاس پذیری، کارایی و غیرمتمرکز شدن، با ارزش کل قفل شده ۳۷۶.۲۱ میلیون دلار به طور پیوسته در حال افزایش است.

هنوز مشخص نیست که آیا این چالش به واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر، اما بر روحیه رقابتی که نوآوری در صنعت بلاک چین را هدایت می کند، تأکید می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا