اخبار ارز دیجیتال

Cardano (ADA) 678٪ در سفارشات خرید افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو شاهد افزایش شدید سفارش‌های خرید بود و عدم تعادل حجم پیشنهادات و تقاضا ۶۷۸ درصد به نفع گاوها متحول شد. این رقم خیره کننده تصویری از احساسات بازار است که به شدت به سمت فشار خرید در یک لحظه معین منحرف شده است. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که این مقدار بسیار پویا است، تقریباً در هر دقیقه یا حتی ثانیه تغییر می‌کند و منعکس‌کننده مبارزه لحظه‌ای بین خریداران و فروشندگان بر سر قیمت‌های خرید و فروش است.

با فرو رفتن در تجزیه و تحلیل دقیق قیمت Cardano، نمودار ADA روایت جالبی را نشان می دهد. این ارز دیجیتال در حال حرکت در بازار متلاطم است اما بالاتر از سطح حمایت بحرانی ۰.۵۰ دلار ثابت باقی می ماند. ADA در حال حاضر در حال آزمایش عزم خرس ها و ایمان گاوها است زیرا نزدیک به ۰.۵۳۹۲ دلار معامله می شود.

https://www.tradingview.com/
نمودار ADA/USDT از TradingView

عدم تعادل اخیر در سفارشات خرید می تواند ADA را به سمت تست مقاومت ۰.۵۵ دلار سوق دهد. این سطح مهم است زیرا شکستن بالاتر از آن می تواند دری را برای آزمایش مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۰.۶۰ دلار باز کند. چنین حرکتی نشان دهنده یک تثبیت قوی و پیشروی بالقوه برای یک روند صعودی پایدارتر است.

اگر نوسانات فعلی ادامه یابد، نقطه عطف بعدی برای ADA بهبود و تثبیت بالای آستانه ۰.۶۰ دلار خواهد بود. دستیابی به این امر نه تنها یک دستاورد روانی بلکه یک پیروزی فنی نیز خواهد بود، که به طور بالقوه موج جدیدی از علاقه سرمایه گذاران و حرکت های صعودی بیشتر را آغاز می کند.

برای حفظ این حرکت، ADA باید به نشان دادن پایه های قوی بازار و تحولات مثبت در اکوسیستم کاردانو ادامه دهد. عواملی مانند ارتقاء شبکه، مشارکت های استراتژیک و افزایش پذیرش فناوری بلاک چین به عنوان کاتالیزور برای قدردانی بیشتر عمل خواهند کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا