اخبار ارز دیجیتال

Cardano (ADA) در یک هفته پر از پیشرفت‌های تکنولوژیکی ۱۶ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک هفته از پیشرفت‌های بزرگ فناوری، ارز دیجیتال بومی Cardano، ADA، ۱۶.۵ درصد افزایش یافت و به ۲۰ درصد رسید. این افزایش قیمت، ADA را به ۰.۷ دلار رساند و موقعیت آن را به عنوان هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تثبیت کرد که اکنون به ۲۴.۴۵ میلیارد دلار رسیده است.

افزایش قیمت ADA یک اتفاق مجزا نبود، بلکه بازتابی از پیشرفت قابل توجهی بود که در اکوسیستم کاردانو مشاهده شد. پیشرفت‌های عمده در زمینه فناوری، قراردادهای هوشمند، راه‌حل‌های مقیاس‌بندی، و ابتکارات حاکمیتی، راه را برای ظهور چشمگیر ADA هموار کرده است.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

هفته توسعه کاردانو

از نظر فناوری زیربنایی، تیم دفتر کل با ارائه پشتیبانی از اسکریپت مرجع برای Plutus V1 در Conway پیشرفت چشمگیری داشته است. این توسعه، همراه با رفع اشکال‌هایی که به عدم دقت در توزیع سهام می‌پردازند، یک پایه محکم برای عملکرد بلاک چین ایجاد می‌کند.

در همین حال، تیم Plutus با راه‌اندازی طرح قرارداد Plutus برای Plutus Tx و به‌روزرسانی راهنمای شروع سریع، اجرای قرارداد هوشمند را بهبود بخشیده است تا توسعه‌دهندگان را آسان‌تر کند.

راه‌حل‌های مقیاس‌بندی با رفع اشکالات حیاتی، مکانیزم‌های برآورد هزینه بهینه‌سازی و اجرای بهبودهای ابرداده تراکنش توسط تیم Hydra تسریع شد. به طور مشابه، تیم Mithril توزیع جدیدی را با به‌روزرسانی‌های حیاتی، از جمله بهبود پشتیبانی توزیع اشتراک و رفع اشکال، راه‌اندازی کرده است.

در بخش حاکمیتی، تیم SanchoNet برای رفع مشکلات سازگاری و آسان‌تر کردن ارتقاء کیف پول، نسخه‌ای را منتشر کرده است. علاوه بر این، Project Catalyst با پذیرش ۳۰۰ پروژه تایید شده، با تاکید بر مسئولیت پذیری و شفافیت تحت رهبری جامعه، به شتاب خود ادامه داد.

همانطور که ADA به جلب توجه و سرمایه گذاری ادامه می دهد، به نظر می رسد اکوسیستم کاردانو برای رشد و پیشرفت بیشتر در چشم انداز ارزهای دیجیتال در حال تحول آماده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا