🚨 اخبار ارز دیجیتال

روند قیمت Cardano (ADA) نشان دهنده افزایش شدید ۲.۰۸۴٪ است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، به طور پیوسته در هفته های اخیر افزایش یافته است و در ۴ مارس به ۰.۷۹۹ دلار رسیده است.

با افزایش سرعت ADA، سرمایه گذاران به پتانسیل تغییرات قیمت قابل توجهی چشم دوخته اند. علی، تحلیلگر کریپتو تاکید کرد که به نظر می رسد کاردانو چرخه صعودی قبلی را منعکس می کند.

ADA بین نوامبر ۲۰۲۰ و آگوست ۲۰۲۱ ۳۲۱۷ درصد افزایش یافت و در پی تلفیق قبلی به بالاترین رقم تاریخی ۳.۰۸ دلار رسید. با این حال، این افزایش با کاهش قیمت همراه شد و سپس کاردانو تثبیت را از سر گرفت.

بر اساس این روایت تاریخی، علی او بر این باور است که اگر این الگوی ADA ادامه پیدا کند، قیمت می تواند قبل از یک صعود سهموی بالقوه به سمت سطح ۱۰ دلار، یک عقب نشینی مختصر داشته باشد. در زمان نگارش این مقاله، ADA با ۰.۷۷۲ دلار معامله می شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۴۱ درصد کاهش داشت، اما در هفته ۲۴.۲۶ درصد افزایش داشت. افزایش به ۱۰ دلار از قیمت های فعلی به معنای افزایش بیش از ۲۰۸۴٪ برای ADA است.

در هفته‌های اخیر، Cardano شاهد افزایش علاقه سرمایه‌گذاران بوده است که ناشی از رشد شبکه و احساسات بازار است.

علی در توییتی در آخر هفته اعلام کرد که ظهور کاردانو سالم است و به افزایش قابل توجه آدرس‌های فعال روزانه ADA، حجم تراکنش‌ها و تراکنش‌های نهنگ‌های ADA اشاره کرد.

این افزایش فعالیت منعکس کننده مشارکت قابل توجه شبکه و علاقه سرمایه گذاران و همچنین شاخص های مثبت برای ادامه رشد است.

اقدام قیمت ADA

Cardano (ADA) پس از اینکه خریداران در اول مارس از سطح ۰.۶۸ دلار عبور کردند، مرحله بعدی صعود خود را آغاز کرد. ADA سپس در ۴ مارس به ۰.۷۹۹ دلار رسید.

اگر قیمت کاردانو در کوتاه مدت کاهش پیدا کند، ۰.۶۴ دلار می تواند پشتوانه اصلی برای تماشای روند نزولی باشد. شکستن و بسته شدن زیر این سطح ممکن است نشان دهنده این باشد که گاوها در حال از دست دادن تسلط خود هستند. سپس ADA می تواند به SMA 50 روزه در ۰.۵۶۵ دلار کاهش یابد.

از سوی دیگر، اگر روند صعودی پس از یک مکث کوتاه ادامه یابد، قیمت ممکن است تا ۰.۹۰ دلار افزایش یابد، جایی که انتظار می‌رود خرس‌ها دفاعی قوی داشته باشند. اگر این حرکت ادامه یابد و سرمایه گذاران به سمت ۰.۹۰ دلار حرکت کنند، افزایش می تواند تا ۱.۲۵ دلار ادامه یابد، جایی که گاوها ممکن است با مقاومت روبرو شوند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا