🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت ۸ مارس Cardano (ADA).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، ممکن است بازار هنوز به اوج نرسیده باشد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ADA/USD

نرخ کاردانو (ADA) در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵۵ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت ADA روند نزولی را نشان می دهد زیرا از سطح حمایت محلی در ۰.۷۲۹۲ دلار بازگشت. اگر وضعیت تا پایان روز تغییر نکند، می‌توان انتظار شکست و سپس حرکت به منطقه ۰.۷۲ دلار را داشت.

تصویر: نمای معاملاتی

یک تصویر کمتر واضح در یک دوره زمانی بزرگتر ظاهر می شود. حجم صدا کاهش یافته است، به این معنی که هیچ یک از طرفین آماده یک حرکت تندتر نیستند.

در این حالت، ادغام در محدوده ۰.۷۲-۰.۷۶ دلار سناریوی محتمل‌تر برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار هفتگی، معامله گران باید به بسته شدن نوار در ۰.۶۸ دلار توجه کنند. گاوها قوی تر از خرس ها خواهند بود تا زمانی که قیمت از این سطح بالاتر برود. در نتیجه، رشد میان مدت ممکن است تا ۰.۸۰ دلار و بالاتر ادامه یابد.

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۷۳۰۹ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا