اخبار ارز دیجیتال

اگر تاریخچه قیمت درست باشد، کاردانو (ADA) انتظار رشد ۳۶ درصدی در فوریه را دارد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علاقه مندان به کاردانو می توانند منتظر باشند تا توکن محبوب ADA به احتمال رشد دو رقمی چشمگیر در ماه آینده اشاره کند. با توجه به CryptoRank، نگاهی به داده های قیمت تاریخی ADA الگوی جالبی را نشان می دهد که به طور بالقوه می تواند در ماه فوریه شاهد افزایش ۳۶.۶ درصدی باشد.

با تجزیه و تحلیل عملکرد ADA از سال ۲۰۱۸، این ارقام میانگین سودآوری قابل توجه ۳۶.۶٪ در ماه فوریه را نشان می دهد. اما با نگاهی دقیق تر، جزئیات بسیار مهمی آشکار می شود: این میانگین چشمگیر به طور قابل توجهی با افزایش فوق العاده ۲۷۷.۹ درصدی قیمت ADA در فوریه ۲۰۲۱ منحرف شده است.

""
بازده ماهانه کاردانو (ADA). CryptoRank

بدون احتساب این حالت پرت و با در نظر گرفتن روند قرمز سال ۲۰۱۹ و سال های دیگر، میانگین تخمین سودآوری کاردانو در ماه فوریه به ۹.۵- درصد می رسد.

در حالی که واضح است که قیمت ADA در ماه فوریه روند نزولی داشته است، ناهنجاری مشاهده شده سه سال پیش نشان می دهد که تاریخ ممکن است پیش بینی کننده محکمی نباشد. از منظری گسترده تر، اذعان به محدودیت های نتیجه گیری از دوره نسبتاً کوتاه وجود کاردانو، که تنها در پایان سال ۲۰۱۷ وارد بازار شد، مهم است.

سرمایه گذاران و تحلیلگران اغلب در مورد اهمیت روندهای تاریخی برای ارزهای رمزنگاری شده اختلاف نظر دارند، به ویژه با توجه به حجم نمونه محدود و سن نسبتاً جوان توکن ها.

سوال مهم برای دارندگان ADA این است که آیا تاریخ تکرار خواهد شد یا اینکه ناهنجاری سال ۲۰۲۱ یک استثنای نادر است. از آنجایی که جامعه مشتاقانه منتظر فوریه است، همه نگاه ها به کاردانو دوخته شده است و پتانسیل رشد ۳۶ درصدی عالی به نظر می رسد به شرط اینکه الگوهای تاریخی درست باشند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا