🚨 اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت ۲۵ ژانویه Cardano (ADA).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش CoinStats، پس از بهبودی جزئی، بازار همچنان در حال کاهش است.

گرافیک ADA CoinStats

ADA/USD

نرخ کاردانو (ADA) در ۲۴ ساعت گذشته تغییری نکرده است.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی ساعتی، قیمت ADA به حمایت نزدیک‌تر است تا مقاومت، که به این معنی است که فروشندگان تا حدی قوی‌تر هستند. اگر خریداران علامت ۰.۴۷ دلار را از دست بدهند، می توان انتظار شکست حمایت و کاهش متعاقب آن به منطقه ۰.۴۶-۰.۴۶۵۰ دلار را داشت.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر واضحی در نمودار روزانه دیده می شود. این شانس برای خریداران وجود دارد که تا زمانی که نرخ از سطح حمایت ۰.۴۶۴۳ دلار عبور کند، بازگردند.

با این حال، بازیابی سریع نباید انتظار داشت زیرا ADA هنوز قدرت کافی را انباشته نکرده است. در این حالت، معاملات جانبی بین ۰.۴۷ تا ۰.۴۹ دلار سناریوی محتمل‌تر برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، باید انتظار داشت که نوار بسته شود. اگر دور از حمایت اتفاق بیفتد، سرمایه گذاران می توانند شاهد افزایش محلی به سمت منطقه ۰.۵۰ دلاری باشند.

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۴۷۳۳ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا