🚨 اخبار ارز دیجیتال

۴ فوریه Cardano (ADA) تجزیه و تحلیل قیمت

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته های CoinMarketCap، خرس ها در آخرین روز هفته فعال تر می شوند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ADA/USD

نرخ کاردانو (ADA) از دیروز ۲.۸۱ درصد کاهش یافته است. هفته گذشته قیمت ۲.۸۰ درصد افزایش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت ADA ممکن است سطح پشتیبانی محلی را در ۰.۵۰۱۵ دلار تعیین کرده باشد. در این زمان لازم است به بسته شدن روزانه نوار توجه شود. اگر این خیلی دور از هدف اتفاق بیفتد، فردا می توان انتظار آزمایش مقاومت را داشت.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، نرخ ADA هنوز تصمیم نگرفته است که به کدام سمت حرکت کند، زیرا نه گاوها و نه خرس ها ابتکار عمل را به دست نگرفته اند.

در این حالت، معاملات جانبی در محدوده ۰.۵۰-۰.۵۳ دلار سناریوی محتمل‌تر برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار هفتگی نیز وضعیت مشابهی وجود دارد. حتی اگر قیمت بالاتر از سطح ۰.۴۶۴۳ دلار است، احتمال افزایش محلی وجود دارد. با این حال، اگر خریداران بخواهند در میان مدت به بازی بازگردند، باید انتظار شکست منطقه ۰.۵۵ دلاری را داشت.

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۵۰۷۶ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا