🚨 اخبار ارز دیجیتال

کاردانو (ADA) یا سولانا (SOL)؟ تحلیلگر دن گامباردلو نظرات خود را به اشتراک می گذارد

دن گامباردلو، کارآفرین و سرمایه‌گذار کهنه‌کار ارزهای دیجیتال، دیدگاه جدیدی را در مورد نحوه مقایسه آلت‌کوین‌های جریان اصلی با یکدیگر به دنبال‌کنندگانش ارائه می‌کند. در حالی که معمولاً رقابت بین «ارتش‌ها» در X بی‌رحمانه است، اما علاقه‌مندان به رمزارز را به چالش می‌کشد تا قبیله‌گرایی را کنار بگذارند.

“ظهور ADA حتی امیدوار کننده تر است”: دن گامباردلو تجربه خود را با سولانا (SOL) توصیف می کند.

کاردانو (ADA)، دومین شبکه بزرگ اثبات سهام (PoS)، از نظر امنیت و عدم تمرکز نسبت به Solana (SOL) برتر است. در عین حال، اکوسیستم کاردانو (ADA) ممکن است در مقایسه با سایر L1 ها «در تحویل چیزها کمی کندتر باشد».

گامباردلو پس از آزمایش بر روی بلاک چین سولانا (SOL) چنین اظهاراتی را با ۲۵۰۰۰۰ دنبال کننده خود در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت.

او افزود که «هیجان بیشتر» و حجم معاملات بزرگ‌تری که در Solana (SOL) شاهد بود، نظر او را در مورد کاردانو (ADA) که یک بلاک چین پیشرفته‌تر است تغییر نمی‌دهد.

وی همچنین تاکید کرد که ممکن است از برخی پروژه ها در اکوسیستم سولانا (SOL) در رالی آتی حمایت کند:

من نسبت به سولانا منفی صفر دارم. من همیشه از دارندگان SOL حمایت می کنم و مطمئناً در برخی از بازی ها در طول دوره گاو نر حضور خواهم داشت

در نهایت، گامباردلو به شدت از قبیله گرایی رمزنگاری، یعنی مفهوم در نظر گرفتن این یا آن ارز دیجیتال به عنوان تنها ارز دیجیتال امیدوارکننده انتقاد کرد. او تاکید کرد که دارندگان بلندمدت بیت کوین (BTC) و آلت کوین های اصلی «برنده» خواهند شد، بنابراین علاقه مندان باید «از یکدیگر حمایت کنند» و از آن لذت ببرند.

سولانا (SOL) یک قدم با ۳ برتر فاصله دارد: به اعداد نگاه کنید

سولانا (SOL) بهترین عملکرد را در بین تمام آلتکوین های اصلی در سال ۲۰۲۳ داشته است. نوامبر-دسامبر شاهد شور و شوق و شور و شوق کشاورزان ایردراپ بود.

در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳، سکه میم برتر Solana (SOL) شاهد افزایش سرمایه Bonk (BONK) به تقریباً ۱.۶ میلیارد دلار بود.

قیمت سولانا (SOL) در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۷ درصد افزایش یافته است. ارزش بازار آن برای پیشی گرفتن از بایننس کوین (BNB)، سومین دارایی بزرگ به استثنای USDT، به افزایش کمتر از ۱۰ درصد نیاز دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا