🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه Cardano (ADA) با رسیدن شاخص های رشد منفجر می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، از ابتدای سال به طور پیوسته افزایش یافته و در ۲ مارس به ۰.۷۶۴ دلار رسیده است.

تعداد کیف پول‌های فعال، که به آدرس‌هایی اشاره دارد که یک یا چند تراکنش زنجیره‌ای را در یک روز معین پردازش می‌کنند، یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که سلامت و رشد شبکه کاردانو را نشان می‌دهد.

طبق داده های IntoTheBlock، Cardano از ابتدای سال شاهد افزایش آدرس های فعال روزانه بوده است که نشان دهنده افزایش قیمت ADA است.

معیار دیگری که فعالیت در شبکه کاردانو را نشان می دهد، تعداد تراکنش ها است.

تعداد کل معاملات نسبت به ماه قبل ۳.۱ میلیون تراکنش افزایش یافته است جهانی های خروجی ورودی (IOG) در خلاصه‌های توسعه فوریه که اخیراً منتشر شده است، تعداد کل تراکنش‌ها به ۸۵.۸ میلیون رسیده است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، ۳۷.۲۶ میلیارد ADA در تراکنش های بزرگ به ارزش ۲۷.۶۱ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته منتقل شده است. کاردانو شاهد افزایش مداوم حجم تراکنش بوده است که نشان دهنده کل مبلغ پردازش شده توسط نهنگ ها از ۲۶ فوریه است. در این زمینه، تراکنش های بزرگ به تراکنش هایی اطلاق می شود که در آنها مبلغی بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار منتقل می شود.

به گفته تحلیلگر کریپتو علیاین شاخص‌های شبکه نشان می‌دهند که کاردانو (ADA) نه تنها افزایش قیمت را تجربه می‌کند، بلکه شبکه با افزایش کاربران، ارزش و سودمندی، روند صعودی را نیز تجربه می‌کند.

علی در توئیتی جدید اشاره کرد که روند صعودی کاردانو سالم به نظر می رسد و به افزایش قابل توجه آدرس های فعال روزانه ADA، حجم تراکنش ها و تراکنش های نهنگ های ADA اشاره کرد. علی معتقد است این افزایش فعالیت به معنای مشارکت قوی شبکه و علاقه سرمایه گذاران و همچنین شاخص های مثبت برای ادامه رشد است.

در زمان نگارش این مقاله، ADA طی ۲۴ ساعت گذشته ۲.۶۹ درصد کاهش داشت و به ۰.۷۱ دلار رسید که نشان دهنده سود کلی بازار است، اما در هفت روز گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.

همانطور که گزارش شد، ۱۰ میلیونمین بلوک در بلاک چین کاردانو توسط استخر JAPAN4 در ۱ مارس ایجاد شد و نقطه عطف هیجان انگیزی را برای کاردانو و جامعه آن رقم زد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا