🚨 اخبار ارز دیجیتال

کاردانو (ADA) ممکن است از بیت کوین در رسانه های اجتماعی بهتر عمل کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA) در حال حاضر موجی در فضای کریپتو ایجاد می‌کند و این امکان را دارد که حتی پادشاه حاکم ارزهای دیجیتال، بیت‌کوین (BTC) را در رسانه‌های اجتماعی تحت الشعاع قرار دهد. داده های اخیر افزایش علاقه و فعالیت پیرامون ADA را نشان می دهد که به طور مثبت در حرکت قیمت و ارزش بازار منعکس می شود.

عملکرد کاردانو در بازار

طبق آخرین داده ها، ADA با ۰.۵۷۳۸ دلار معامله می شود که تنها در روز گذشته ۳.۸ درصد افزایش یافته است. این افزایش در ارزش، ارزش بازار را به ۲۰.۳ میلیارد دلار افزایش داد که افزایش مشابه ۳.۸٪ را نشان می دهد.

احساسات فعلی نسبت به پیش بینی قیمت Cardano صعودی است. شاخص ترس و حرص در ۷۴ (طمع) است که نشان دهنده افزایش خوش بینی سرمایه گذاران است. علاوه بر این، Cardano دارای عرضه در گردش ۳۳.۸۲ میلیارد ADA، از حداکثر عرضه ۴۵.۰۰ میلیارد ADA است که پتانسیل آن را برای پاسخگویی به تقاضای نقدینگی همراه با رشد پذیرش بازار برجسته می کند.

یکی از کاتالیزورهای قابل توجهی که به هیجان در اطراف کاردانو دامن می زند، گفتگو در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی، در درجه اول X است. بسیاری از کاربران به این پلتفرم رفته اند تا در مورد آینده Cardano صحبت کنند. او به طور خاص بر روی پتانسیل لمس مانع ۱ دلار و ارتباط آن با حرکات بیت کوین تمرکز کرد.

دن گامباردلو، بنیانگذار Crypto Capital Venture اخیراً گفتگوهای زیر را آغاز کرده است: اصطلاح تردیدهایی وجود دارد که کاردانو بتواند ۱ دلار را قبل از نصف شدن بیت کوین که برای ماه آوریل برنامه ریزی شده است بشکند. چنین بحث هایی به حدس و گمان و تعامل در جامعه ارزهای دیجیتال دامن زده است. بسیاری از نزدیک عملکرد کاردانو را در مقایسه با حرکت سهموی بیت کوین دنبال می کنند.

اطلاعاتی از بنیانگذار کاردانو

در میان این گفتمان پر جنب و جوش، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، با برجسته کردن تفاوت های نظارتی بین Cardano و Ethereum، به آتش سوخت.

هاسکینسون با اشاره به او گفت در حالی که استیک اتریوم یک فعالیت تنظیم شده در سوئیس است، کاردانو تحت تأثیر چنین مقرراتی قرار نخواهد گرفت. او تفاوت های کلیدی بین پروتکل های نظارت شده و بدون نظارت را برجسته کرد و به مکانیسم های کلیدی که رویکرد کاردانو را متمایز می کند اشاره کرد.

در گزارش قبلی، هاسکینسون به ارتقاء Plutus V3 که برای همراهی هارد فورک چانگ برنامه ریزی شده بود، روشن کرد. این توسعه نوید ایجاد انقلابی در اکوسیستم dApp Cardano و بهبود قابلیت همکاری بلاک چین را می دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا