اخبار ارز دیجیتال

Cardano (ADA) یک الگوی صعودی ایجاد می کند که می تواند ۳۲٪ صعودی ایجاد کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم گسترده‌تر ارز دیجیتال در حال حاضر در حال احیای مجدد است و بسیاری از آلت‌کوین‌ها تلاش می‌کنند تا از ضررهای خود در طول ماه بهبود یابند. Cardano (ADA) نیز با قیمت خود در حال افزایش است رو به افزایش در ۲۴ ساعت گذشته تا ۶ درصد افزایش یافت و به ۰.۵۱۳ دلار رسید. با چشم انداز فعلی، ارز دیجیتال تمام ضررهای خود را در این هفته جبران کرده است و سود در حال حاضر ۴.۱۸ درصد است.

علی مارتینز، تحلیلگر ارشد بازار، توضیح داد که با استفاده از چشم انداز قیمت کاردانو، یک تنظیم مثلث نزولی در نمودار روزانه کاردانو ایجاد کرد، یک شاخص صعودی که نشان دهنده ادامه روند صعودی بیشتر است. به گفته مارتینز، اگر سناریوی صعودی فعلی ادامه یابد و ADA بالاتر از سطح ۰.۵۳ دلار بسته شود، ارز دیجیتال می‌تواند با افزایش احتمالی ۳۲ درصدی به سفری سهموی برود.

طبق پیش بینی وی، این افزایش قیمت کاردانو از سطح فعلی می تواند ارز دیجیتال را تا ۰.۶۸ دلار افزایش دهد. قابل ذکر است که کاردانو از ۱۱ ژانویه سال جاری تا کنون نقطه مقاومت ۰.۶ دلاری را مجددا آزمایش نکرده است. این بدان معناست که ۰.۶ دلار سطح مهمی است که در صورت نقض آن، می تواند نشان دهنده افزایش قاطعانه تری باشد.

تاثیر اکوسیستم کاردانو

Cardano یکی از معدود پروتکل هایی است که اصول اکوسیستم آن می تواند چشم انداز رشد پیش بینی شده را امکان پذیر کند. سرمایه‌گذاران Cardano می‌توانند تا حد زیادی سرمایه‌گذاری خود را بر اساس برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی راه‌حل‌های متعدد بلاک چین قرار دهند.

Cardano Light Wallet Lace یکی از نوآوری های شرکت مادر بلاک چین Output Output Global (IOG) است. Lace به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های خود را ذخیره و مبادله کنند، به کاربران Cardano مزایایی مشابه سایر کیف پول های مبتنی بر Web3 ارائه می دهد.

Cardano همچنین یک بلاک چین پیشرفته با جامعه اختصاصی از توسعه دهندگان است که دائماً تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که ارتقاها و نوآوری ها در سراسر بلاک چین ثابت می مانند. به طور کلی، کاردانو چیزهایی را دارد که واقعاً به رشد آینده خود کمک می کند و رشد فعلی می تواند شروع چیزی بزرگ باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا