🚨 اخبار ارز دیجیتال

در صورت تایید این سناریو، افزایش چشمگیر ۱.۲۳۳٪ در چشمان کاردانو (ADA)

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در یک توییت جدید، پیشنهادی صعودی برای قیمت کاردانو (ADA)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار ارائه می‌کند.

علی معتقد است ما فکر می کنیم که خروج کاردانو از محدوده تثبیت ممکن است زودتر از حد انتظار رخ دهد. تحلیل علی نشان می‌دهد که ADA در صورت تایید یک سناریوی شکست خاص، پتانسیل افزایش ۱.۲۳۳ درصدی را دارد.

با در نظر گرفتن سناریویی که تاریخ تکرار می شود، علی انتظار دارد که ADA به ۰.۸۰ دلار افزایش یابد، به ۰.۶۰ دلار کاهش یابد و سپس تا ژانویه ۲۰۲۵ وارد روند صعودی به سمت ۸ دلار شود. افزایش قیمت از قیمت های فعلی به ۸ دلار نشان دهنده افزایش ۱۲۳۳ درصدی است.

در زمان نگارش این مقاله، ADA 1.87 درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته و به ۰.۶۰ دلار رسیده است که نشان دهنده افزایش هفتگی ۱۱ درصدی است.

کاردانو از ۲۳ ژانویه، زمانی که به ۰.۴۴ دلار کاهش یافت، به طور پیوسته در حال بهبود است. خریداران Cardano را به بالای سطح MA 50 روزانه در ۰.۵۳ دلار رساندند که قیمت ADA را از اواسط ژانویه پایین نگه داشته است.

اگر قیمت از منطقه ۰.۶۱۳ تا ۰.۶۱۷ دلار عبور کند، که مانعی برای قیمت ADA از ژانویه بوده است، ADA می تواند قبل از تلاش برای رسیدن به سطح ۰.۸۰ دلار پیش بینی شده توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال، ۰.۶۸ دلار را هدف قرار دهد.

در عوض، اگر قیمت در یک حرکت به زیر MA50 برسد، می‌تواند چندین خریدار را جذب کند. این می‌تواند منجر به انحلال طولانی‌مدت شود و باعث شود که به زیر سطح حمایت قوی در ۰.۴۴ دلار برسد.

Plutus v3 اکنون در Sanchonet به صورت زنده در دسترس است

پلوتوس نسخه ۳ در حال حاضر در SanchoNet، شبکه آزمایشی مکانیزم مدیریت زنجیره ای کاملاً غیرمتمرکز Cardano که با CIP-1694 مستقر خواهد شد، به صورت زنده و در حال آزمایش است. این یک نقطه عطف مهم در تلاش های Cardano برای ایجاد یک اکوسیستم جامع تر، کارآمدتر و توسعه دهندگان است.

Plutus V3، جدیدترین نسخه زبان قراردادهای هوشمند Cardano، پیشرفت‌های قابل توجهی را نسبت به پیشینیان خود ارائه می‌کند، تجربه توسعه‌دهنده را بهبود می‌بخشد، پذیرش قراردادهای هوشمند را ساده‌تر می‌کند و قابلیت همکاری زنجیره‌ای را افزایش می‌دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا