اخبار ارز دیجیتال

Cardano (ADA) در صورت تحقق این پیش بینی قیمت ۱۳۰۰٪ به ۷ دلار افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحلیلگر معروف رمزارز علی مارتینز دیدگاه جدیدی را نشان داد کاردانو (ADA)این نشان می دهد که ارز دیجیتال می تواند در آینده نزدیک افزایش قابل توجهی را تجربه کند. آخرین اظهارات مارتینز به شباهت بالقوه بین مرحله تثبیت فعلی کاردانو و رفتار آن در اواخر سال ۲۰۲۰ اشاره دارد.

مارتینز با تشبیه روندهای تاریخی، پیش بینی می کند که ADA در صورت تکرار تاریخ ممکن است روند صعودی خود را در ماه آوریل ادامه دهد. بر اساس تحلیل او، ادامه این الگو می تواند کاردانو را به سمت یک صعود قابل توجه سوق دهد، ابتدا به ۰.۸۰ دلار برسد، سپس یک اصلاح مختصر تا ۰.۶۰ دلار را تجربه کند و در نهایت به قیمت چشمگیر ۷ دلار برسد.

پیش بینی قیمت کاردانو (ADA).

مارتینز با ارجاع به نمودار قیمت پیوست شده به پست خود، که شباهت های قیمت فعلی و قیمت فعلی را نشان می دهد، از پیش بینی خود پشتیبانی می کند. قیمت ADA اقدام و سقوط بازار کریپتو در سال ۲۰۲۰. در این دوره قبلی، ADA برای چندین ماه تثبیت نزولی را تجربه کرد، اما تقریباً ۳۰۰۰ درصد افزایش یافت و در نهایت به بالاترین رقم تاریخ ۳.۰۶ دلار در سال ۲۰۲۱ رسید.

""
منبع: علی مارتینز

این تحلیلگر همچنین خاطرنشان می کند که این الگوی انباشت تا حدی بر اساس یک دوره تقریباً ۶۷۰ روزه چه در گذشته و چه در حال حاضر تأیید شده است.

باید اعتراف کرد که این ها پیش بینی های گمانه زنی در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال است، اما نمی توان این سناریو را برای کاردانو نادیده گرفت.

اگر تحلیل مارتینز درست باشد، جزیره علاقه مندان می توانند شاهد افزایش قابل توجه ۱۳۰۰ درصدی باشند. هفته‌ها و ماه‌های آتی نوید می‌دهند که بازار چالش‌برانگیز باشد، زیرا ذاتاً غیرقابل پیش‌بینی است. کاردانو دنبال کنندگان مشتاقانه منتظر تحقق بالقوه این پیش بینی قیمت جسورانه هستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا