🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن Cardano (ADA) توسط توییت عجیب بنیانگذار گیج شده است: جزئیات

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، توییتی گیج کننده منتشر کرد که بسیاری از اعضای جامعه کاردانو را متعجب کرد که منظور او چیست.

هاسکینسون در ۲۷ ژانویه توییت کرد: “ما این کار را ۴۶c95d04c238df47dbbbad3ea70823f581594ea0c4e3bfabb4626e557dfc7a45 انجام دادیم.”

هاسکینسون چهچهچه نظرات اعضای کنجکاو جامعه کاردانو که می خواستند بدانند به چه نقطه عطفی رسیده اند، ارائه شد.

برخی فکر می کردند هاسکینسون در حال جشن گرفتن یک موفقیت است، اما دقیقاً مشخص نیست که چه چیزی بود. برخی دیگر معتقد بودند که هاسکینسون به یک تراکنش Qsig اشاره می کند یا به این معناست که کارگاه کوانتومی با دانشمندان ETH و ADA شروع خوبی داشته است.

دیگران به موسس کاردانو و جامعه کاردانو تبریک گفتند. اما برخی معتقدند توییت هاسکینسون ممکن است معنای عمیق تری داشته باشد.

طی چند روز گذشته، بنیانگذار Cardano Output Global (IOG) پیشرفت های جدیدی را در تلاش های تحقیقاتی خود اعلام کرد.

مقاله تهیه شده توسط تیم تحقیقاتی IOG در مورد امضاهای ناشناس جهانی (UAS) در FC'24 پذیرفته شد.

مقاله “مبانی امضاهای ناشناس: ساختاری مبتنی بر تعاریف رسمی، الزامات ساده شده و مفروضات عمومی” برای ارائه در کنفرانس رمزنگاری مالی ۲۰۲۴ FC'24 تایید شده است.

Qsig، یک رویداد تحقیقاتی پیشگامانه که دانشگاهیان و رهبران صنعت را گرد هم می‌آورد تا زمینه‌ای هیجان‌انگیز و در حال تکامل از علوم کامپیوتر را کشف کنند، در ۲۶ ژانویه راه‌اندازی شد.

این رویداد تحقیقاتی با حضور پروفسور آگلوس کیایاس، دانشمند ارشد IOG و جاستین دریک از بنیاد اتریوم، از اکتشافات اخیر رمزنگاری‌های بدوی جدید، به‌ویژه آن‌هایی که توسط فناوری‌های کوانتومی ممکن شده‌اند، الهام گرفته شد.

در زمان نگارش، هاسکینسون محتوای مقاله خود را فاش نکرد و آن را برای تفسیر باز گذاشت. خواه او در حال خوشگذرانی، جشن گرفتن یک نقطه عطف، یا ارسال پیام باشد، گمانه زنی ها همچنان ادامه دارد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا