اخبار ارز دیجیتال

کاردانو (ADA) با ۶۲ درصد افزایش حجم در ۲۴ ساعت ۲ میلیارد دلار درآمد کسب کرد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علاقه مندان به کاردانو (ADA) خوشحال هستند زیرا این ارز دیجیتال شاهد افزایش سرسام آور قیمت خود در ۲۴ ساعت گذشته بود و ۲ میلیارد دلار به ارزش بازار خود اضافه کرد. بازار ارزهای دیجیتال با افزایش بیش از ۱۲ درصدی ADA مواجه شد و ارزش بازار آن را به ۱۸.۸۸ میلیارد دلار رساند.

این افزایش قیمت با افزایش محسوس حجم معاملات نیز همراه بود که در مدت مشابه ۶۲ درصد افزایش یافت. این افزایش فعالیت معاملاتی، Cardano را به یکی از رهبران بازار در میان بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده از نظر بازده در روز گذشته تبدیل کرده و از این نظر در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

کاردانو خرس ها را ناراحت کرد

داده های ارائه شده توسط CoinGlass نشان دهنده بهبود قابل توجهی در پویایی بازار است، با ضرب و شتم خرس های ADA. در مجموع ۱.۳ میلیون انحلال با توکن کاردانو ثبت شد که از این تعداد ۱.۰۳ میلیون پوزیشن کوتاه بود. این نشانه آشکاری است که فروشندگان در مواجهه با حرکت صعودی ADA در وضعیت دشواری قرار دارند.

""
منبع: CoinGlass

افزایش فعالیت معاملاتی در Cardano انتظار می رفت، با گزارشات U.Today حاکی از افزایش علاقه به ADA از دیروز بود. اما بزرگی رشد ADA بسیاری را غافلگیر کرد، به ویژه سرمایه گذاران نزولی.

در حال حاضر، Cardano با ۰.۵۳ دلار در هر ADA معامله می شود که بالاترین ارزش خود را از اواخر ژانویه نشان می دهد. سوالی که در ذهن همه وجود دارد این است که آیا این حرکت در روزهای آینده ادامه خواهد داشت یا خیر؟

در حالی که آینده نامشخص است، نمی توان انکار کرد که ADA به طور غیرقابل انکاری در حال تبدیل شدن به سرفصل های امروزی است و باعث می شود که علاقه مندان به کاردانو منتظر آینده این ارز دیجیتال پویا باشند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا