🚨 اخبار ارز دیجیتال

کاردانو با ایجاد ۱۰ میلیون بلوک به نقطه عطف تاریخی می رسد

تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، به نقطه عطف تاریخی رسید زیرا کل بلاک های آن به ۱۰ میلیون رسید.

در توییتی به تاریخ ۲۹ فوریه، کاربر با افتخار شرط بندی او تاکید کرد که به زودی به بلوک ۱۰ میلیونی کاردانو می رسد. انتظار می رفت این اتفاق امروز اول مارس رخ دهد.

بر اساس داده‌های کاردانو کاوشگر Adastat، این نقطه عطف به این نقطه رسیده است که تعداد کل بلوک‌ها در شبکه کاردانو ۱۰,۰۰۰,۲۲۴ است. بلوک‌ها گروه‌هایی از تراکنش‌ها هستند که تأیید شده و در یک بلاک چین ذخیره می‌شوند.

کاردانو، مانند بیت کوین، یک بلاک چین خروجی تراکنش خرج نشده (UTXO) است که بر خلاف بلاک چین های مبتنی بر حساب مانند اتریوم، از مدل حسابداری متفاوتی برای دفتر کل خود استفاده می کند.

Cardano از مکانیزم Extended Unspent Transaction Output (EUTXO) استفاده می کند که با ارتقای Alonzo معرفی شده است تا چندین دارایی و قراردادهای هوشمند را مدیریت کند.

Ouroboros پروتکل اجماع کاردانو، پروتکل اثبات سهام و اولین پروتکل بلاک چین بر اساس تحقیقات همتایان است. Ouroboros شرکت کنندگان را انتخاب می کند (استخرهای سهام در این مورد) برای ایجاد بلوک های جدید بر اساس سهامی که در شبکه کنترل می کنند.

نقطه عطف بلاک ۱۰ میلیونی کاردانو در بحبوحه احساسات صعودی در بازار کریپتو اتفاق می افتد و بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی به بالاترین حد خود رسیده اند. کریپتوکارنسی بومی کاردانو ADA نیز عملکرد خوبی داشت و تا ۰.۷۰ دلار افزایش یافت که آخرین بار در می ۲۰۲۲ قبل از عقب نشینی مشاهده شد.

طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، ADA حدود ۰.۶۸ دلار معامله می شد که ۱.۱۱ درصد کاهش داشت.

Cardano شاهد موجی از فعالیت و نوآوری در پلتفرم خود بوده است که به رسیدن به نقطه عطف ۱۰ میلیون بلوک کمک کرده است. در یک توییت اخیر، Ergo اعلام کرد که ۶۲۴۰۰۰ ERG به Cardano منتقل شده است که ۰.۸۵٪ از عرضه در گردش را تشکیل می دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا