اخبار ارز دیجیتال

Cardano: 2 میلیارد ADA در بازی بسته به قیمت پایه

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با لحظه تعیین‌کننده‌ای مواجه است زیرا ۲ میلیارد ADA بسته به عملکرد قیمت در حال بازی است.

قیمت ADA از پایین ترین سطح خود یعنی ۰.۴۷۱ دلار در ۱۹ ژانویه بهبود یافته و در زمان نگارش این مقاله به این بهبود ادامه داده است. کل بازار کریپتو از اوج زمانی که ETF های بیت کوین تایید شد اصلاح شد و به نظر می رسید که ADA همان روند را منعکس می کند.

در راستای بهبود بازار پس از کاهش شدید، قیمت ADA در حال حاضر در بازار سبز معامله می شود و ۱.۱۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته و به ۰.۵۱۸ دلار رسیده است.

طبق گزارش IntoTheBlock's Global In/Out، Cardano در یک منطقه تقاضای بحرانی از ۰.۴۸۹ تا ۰.۵۲۶ دلار قرار دارد. جایی که ۱۹۲۰۳۰ آدرس ۲ میلیارد ADA را با قیمت متوسط ​​۰.۵۰۹ دلار خریداری کردند. این منطقه به عنوان یک سطح حمایت قوی عمل می کند زیرا بسیاری از معامله گران سعی می کنند از موقعیت خود محافظت کنند و از ضرر بیشتر جلوگیری کنند.

با این حال، اگر این منطقه نتواند حفظ شود، قیمت Cardano احتمالاً حمایت قوی بعدی را در محدوده ۰.۳۹۲ تا ۰.۴۸۷ دلار خواهد یافت، جایی که ۴۳۹۶۲۰ آدرس ۳.۰۲ میلیارد ADA خریداری کردند.

از سوی دیگر، Cardano با یک مانع عرضه قابل توجه بین ۰.۵۲۶ تا ۰.۵۶۲ دلار مواجه است که در آن ۱۳۶۴۷۰ آدرس دارای ۲.۰۴ میلیارد ADA هستند. همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می شود، این منطقه با MA 50 روزانه همپوشانی دارد. بنابراین، یک شکست واضح بالاتر از این سطح برای تأیید معکوس شدن روند صعودی و باز کردن دری برای دستاوردهای بیشتر لازم است.

عملکرد قیمت Cardano تا حد زیادی به احساسات و جهت گیری کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد، که پس از کاهش شدید پس از تایید ETF، نشانه هایی از بهبود را نشان داده است.

همانطور که گزارش شده است، اصول کاردانو همچنان قوی است، با نسخه های جدید و ارتقاء در سال ۲۰۲۴.

با این حال، کاردانو به طور بالقوه می تواند شتاب خود را بازیابد، اما این احتمال هنوز مشخص نیست. با این حال، اقدام قیمت در کوتاه مدت به سطوح زیربنایی ذکر شده در بالا و همچنین احساسات و نوسانات کلی بازار بستگی دارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا