اخبار ارز دیجیتال

دانشگاه کانادایی دبی از پذیرش ارزهای دیجیتال از طریق بایننس پی کنار می‌رود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قبل از برخورد با موانع فنی، CUD ظاهرا علاقه مند به جمع آوری شهریه و هزینه دوره در ارزهای دیجیتال از دانشجویان داخلی و بین المللی بود.

کمتر از ۲۴ ساعت پس از اینکه دانشگاه کانادایی دبی (CUD) اعلام کرد که با بایننس پی برای پذیرش هزینه های دوره در ارزهای دیجیتال همکاری می کند، موانع فنی هیجان پشت این ابتکار کوتاه مدت را تقویت کرد.

CUD، یک دانشگاه خصوصی در دبی، به نظر می‌رسید که علاقه‌مند به اجازه دادن به دانشجویان داخلی و بین‌المللی برای پرداخت شهریه و هزینه دوره خود با ارزهای دیجیتال است. این ابتکار باعث می شود که برنامه درسی کانادا به راحتی در دبی برای دانش آموزان با پیشینه های مختلف قابل دسترسی باشد.

Binance Pay یک سرویس درگاه پرداخت است که توسط صرافی ارزهای دیجیتال بایننس راه اندازی شده است که به کسب و کارها اجازه می دهد پشتیبانی از پرداخت های رمزنگاری شده را یکپارچه کنند. بر اساس اعلام اولیه دانشگاه، مشارکت با بایننس به دانشگاه این امکان را داده است که «با فضای متغیر پرداخت دیجیتال سازگار شود».

بایننس پی بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال از جمله بیت کوین (BTC)، دوج کوین (DOGE) و اتریوم (ETH) را بدون هیچ کارمزدی برای هر تراکنش پشتیبانی می کند. در ۷ فوریه، بایننس میزبان یک کارگاه آموزشی ارزهای دیجیتال و یک جلسه اطلاعاتی در مورد CUD بود که در آن دانشجویان با اصول بلاک چین، مبانی ارزهای دیجیتال، وب ۳ و متاورس آشنا شدند.

تعداد کل دانشجویان دانشگاه کانادایی دبی منبع: topuniversities.com

همانطور که در بالا ذکر شد، CUD دارای بیش از ۱۸۰۰ دانشجوی ملی و بین المللی است که در هر یک از ۲۵ برنامه کارشناسی و ۶ برنامه کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و سالانه ۱۸۰۰۰ دلار شهریه پرداخت می کنند.

دانشگاه کانادایی دبی هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مرتبط: پروژه های کریپتو به ممنوعیت سکه حریم خصوصی دبی پاسخ می دهند

همانطور که بایننس به دنبال شراکت با CUD بود، دبی مقررات ارزهای دیجیتال خود را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) در ۷ فوریه اعلام کرد. مرجع تنظیم دارایی های مجازی (VARA) دارای چهار دفترچه قوانین اجباری و یک دفترچه قوانین خاص فعالیت است که قوانین مربوط به عملکرد VASP ها را تعیین می کند.

ایرینا هبر، وکیل ارز دیجیتال و بلاک چین مبتنی بر مشترک المنافع، به کوین تلگراف گفت: “قطعیت مقررات برای تجارت بسیار خوب است. برای مصرف کنندگان، سرمایه گذاران و امارات دبی خوب است.”نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا