اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون کانادا تدابیری را برای حمایت از بلاک چین و ارزهای دیجیتال پیشنهاد می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این گزارش شامل 16 پیشنهاد جداگانه است که مزایا و پتانسیل فناوری بلاک چین را در زمینه های مختلف برجسته می کند.

قانونگذاران کانادایی در گزارشی که توسط کمیته دائمی صنعت و فناوری (INDU) مجلس نمایندگان کانادا منتشر شد، حمایت خود را از فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال ابراز کردند.

این گزارش شامل 16 پیشنهاد جداگانه است که مزایا و پتانسیل فناوری بلاک چین را در زمینه های مختلف برجسته می کند. پس از بررسی INDU، کمیسیون توصیه هایی برای گنجاندن در گزارش برای بررسی توسط مجلس یا دولت ارائه کرد.

به عنوان بخشی از توصیه‌های ارائه شده در این گزارش، دولت کانادا باید بلاک چین را به عنوان یک صنعت نوظهور با فرصت‌های اقتصادی و اشتغالزایی بلندمدت قابل توجهی بشناسد. حفاظت از حقوق خود حضانت فردی و تسهیل دسترسی ایمن و قابل اعتماد به دارایی های دیجیتال باید در اولویت باشد.

INDU پیشنهاد کرد که دولت یک استراتژی بلاک چین ملی شامل کارشناسان، کارآفرینان، دانشگاهیان، سرمایه‌گذاران و خوشه‌های صنعت هوش مصنوعی (AI) ایجاد کند، درست همانطور که کشورها قوانین ارزهای دیجیتال را پیش می‌برند. این استراتژی باید بسترهایی را برای تبادل اطلاعات و نظارت ایجاد کند، زمینه‌های بالقوه اختلال را تجزیه و تحلیل کند، به دولت‌ها در مورد ابتکارات امیدوارکننده مشاوره دهد و به دولت‌ها در اجرای طرح‌های منتخب کمک کند.

دولت همچنین همکاری بین‌المللی را در توسعه مقررات و خط‌مشی بلاک چین، اجرای پروژه‌های آزمایشی نوآورانه با استفاده از دفتر کل توزیع شده، اتخاذ یک رویکرد نظارتی منحصربه‌فرد برای استیبل کوین‌ها و پیروی از مقررات فدرال برای تسهیل ایجاد متولیان ارزهای دیجیتال و دسترسی به بانک‌ها و بیمه‌ها دنبال خواهد کرد. خدمات به شرکت های بلاک چین

در این گزارش آمده است که باید یک کمپین آگاهی ایجاد شود تا مردم را در مورد خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال و مزایای دسترسی به بازار ارزهای دیجیتال از طریق موسسات تحت نظارت کانادا آموزش دهد.

مربوط: رگولاتورهای کانادا هشدار می دهند که شرکت های رمزنگاری تمبرهای نظارتی “ساختگی” را تبلیغ می کنند

برای اطمینان از جریان اصلی فناوری بلاک چین، دولت راه‌هایی را برای تسهیل پذیرش فناوری بلاک چین در زنجیره‌های تأمین و کشف فرصت‌های جدیدی که این فناوری برای رأی‌گیری الکترونیکی، مشاوره و نوسازی نهادهای دموکراتیک به ارمغان می‌آورد، بررسی خواهد کرد.

اخیراً، وزارت دارایی تغییرات قانونی را در قانون مالیات غیرمجاز برای رسیدگی به کاربرد GST/HST برای استخراج ارزهای دیجیتال و پاداش‌ها پیشنهاد کرده است. پیشنهاد INDU یک تحقیق عادلانه بین ایالتی را در اعمال قوانین مالیات غیر مستقیم در فعالیت های معدنی توصیه می کند، با این استدلال که استخراج دارایی دیجیتال یک صنعت رقابتی است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتو

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا