اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور کانادا قوانین استیبل کوین را برای صرافی ها و صادرکنندگان روشن می کند

سازمان نظارت بر اوراق بهادار کانادا شرایط تجارت و انتشار استیبل کوین ها را تعیین کرده است.

مدیران اوراق بهادار کانادا (CSA) به صرافی‌ها و صادرکنندگان ارزهای دیجیتال در مورد رویکردی موقت به آنچه که دارایی‌های رمزنگاری شده با ارزش مرجع می‌نامد، با تمرکز ویژه بر روی استیبل کوین‌ها راهنمایی کرده است.

در ۵ اکتبر، سازمان چتر سازمان تنظیم‌کننده اوراق بهادار استانی و منطقه‌ای کانادا توضیح داد که ممکن است تجارت با ارزهای مجازی خاصی را که به ارزش یک واحد پول فیات اشاره می‌کنند، مشروط به شرایط استفاده، اجازه دهد.

در ماه فوریه، CSA مجدداً دیدگاه خود را تأیید کرد که استیبل کوین‌ها «ممکن است اوراق بهادار و مشتقاتی را تشکیل دهند» که صرافی‌های ارز مجازی کانادا تجارت در آنها را ممنوع می‌کنند.

با این حال، ناشران باید ذخایر کافی از دارایی‌های خود را نزد متولیان واجد شرایط نگهداری کنند، و صرافی‌های رمزنگاری که استیبل کوین‌ها را ارائه می‌کنند باید «اطلاعات خاصی را در مورد حاکمیت، عملیات و ذخایر دارایی‌های خود منتشر کنند.» برای مثال، CSA ممکن است اجازه داد و ستد این دارایی‌ها را بدهد.

Stan Magidson، رئیس و رئیس CSA و مدیر عامل کمیسیون اوراق بهادار آلبرتا، در بیانیه ای گفت:

این چارچوب موقتی که در آینده توسعه خواهیم داد، استانداردهای خاصی را تعیین خواهد کرد که به سرمایه گذاران کمک می کند اطلاعات لازم را در مورد دارایی هایی که خریداری می کنند، از جمله ریسک های مرتبط با آن، دریافت کنند.

CSA هشدار داد که دارایی‌های رمزنگاری شده با پشتوانه فیات دارای ریسک باقی می‌مانند و نباید تایید شوند یا بدون ریسک در نظر گرفته شوند.

مربوط: دارندگان کریپتوکارنسی کانادایی به دلیل مقررات سخت‌تر و کاهش قیمت‌ها در حال کاهش هستند

در ماه آگوست، کوین تلگراف گزارش داد که وضوح قوانین کانادا باعث افزایش علاقه سازمانی به ارزهای دیجیتال شده است.

CSA در ماه ژوئیه راهنمایی در مورد سهامداری صادر کرد و بیان کرد که در حالی که سهامداری مجاز است، فرصت های وام دهی محدود است و نسبت دارایی های “غیر نقدینگی” محدود می شود.

ارزش بازار استیبل کوین ها در حدود ۱۸ ماه گذشته کاهش یافته است و در حال حاضر به ۱۲۳ میلیارد دلار یا حدود ۱۱ درصد از ارزش بازار ارزهای دیجیتال می رسد.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟مطالعه موردی کتاب کودکان بیت کوین

نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا