اخبار ارز دیجیتال

دادگاه کانادا به نظر می رسد 👍 Emoji معتبر به عنوان قرارداد قرارداد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این دادخواست به دنبال تعیین این بود که آیا کشاورزان کانادایی موافقت کردند که با شکلک‌های بزرگ به فروش مقادیر زیادی کتان به خریداران غلات در سال ۲۰۲۱ پاسخ دهند.

یک قاضی کانادایی حکم داده است که ایموجی پرکاربرد با شست بالا می تواند نشان دهد که یک فرد به طور قانونی در حال انعقاد قرارداد است.

طبق گزارش نیویورک تایمز، قاضی تی جی کین گفت که این حکم یک “واقعیت جدید در جامعه کانادا” است که افراد بیشتری از شکلک ها برای توصیف خود در تمام جنبه های تجارت استفاده می کنند.

این دادخواست به دنبال تعیین این بود که آیا کشاورزان با فروش تن کتان به خریداران غلات در سال ۲۰۲۱ موافقت کردند یا خیر. بر اساس این گزارش، خریدار قرارداد خرید را برای کشاورز ارسال کرد و گفت: لطفا قرارداد کتان را بررسی کنید.

هنگامی که او در پاسخ یک شکلک شست بالا دریافت کرد، فهمید که کشاورز “قرارداد را پذیرفت” و این شکلک “روش او” برای پذیرش آن بود. در همین حال، کشاورزان گفتند که این ایموجی برای تایید آن‌ها «قرارداد کتان» را دریافت کرده‌اند.

قاضی خاطرنشان کرد: کشاورز و خریدار رابطه تجاری دیرینه ای داشتند و کشاورز به قراردادهای فروش قبلی با جملاتی مانند «به نظر خوب»، «خوب» و «آره» پاسخ داده بود. قاضی کین در حکم خود به تعریف دیکشنری دات کام از شکلک های بالا اشاره کرد و گفت که “برای ابراز موافقت، تایید و تشویق در ارتباطات دیجیتال، به ویژه در فرهنگ های غربی استفاده می شود.”

اریک گلدمن، استاد حقوق در دانشکده حقوق دانشگاه سانتا کلارا، به تایمز گفت که علی‌رغم این تصمیم، معنای شکلک‌های شست بالا بر اساس مورد به مورد حل نشده باقی می‌ماند. او گفت برخی از جوانان از ایموجی ها به شیوه ای طعنه آمیز یا غیرصادقانه استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر از آنها برای تأیید دریافت پیام ها استفاده می کنند. او گفت که این ژست می تواند در برخی از کشورهای خاورمیانه نیز توهین آمیز باشد. گلدمن افزود: این شکایت به مردم یادآوری می‌کند که استفاده از شکلک‌های شست بالا می‌تواند عواقب قانونی جدی داشته باشد.

مجله: خطرات قانونی درگیر شدن با DAO

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا