اخبار ارز دیجیتال

درآمد معدن کنعان در سه ماهه دوم نسبت به سه ماهه اول 43 درصد افزایش یافته است، اما ضرر خالص 31 درصد افزایش یافته است.

دوره های اندرو تیت

درآمد سه ماهه دوم شرکت استخراج بیت کوین Canaan نشان داد که درآمد استخراج بیت کوین 43 درصد نسبت به سه ماهه اول سال 2023 افزایش یافته است، اما ضرر خالص نیز 31 درصد افزایش یافته و به 110 میلیون دلار رسیده است.

شرکت استخراج بیت کوین Canaan نتایج مالی حسابرسی نشده سه ماهه دوم سال 2023 را منتشر کرده است که نشان دهنده افزایش قدرت محاسباتی فروخته شده و درآمد استخراج بیت کوین است در حالی که با ضرر خالص قابل توجه 110 میلیون دلار دست و پنجه نرم می کند. در سه ماهه اول 31 درصد افزایش داشت.

شرکت بورسی نزدک دلایل مختلفی را بیان کرد که بر رشد فروش آن تأثیر گذاشت و همچنین مشکلات مهمی مانند کاهش موجودی کالا و نقص تجهیزات در مجموع 54 میلیون دلار را تحت تأثیر قرار داد.

کنعان در سه ماهه دوم 2023 درآمد 73.9 میلیون دلاری را ثبت کرد که از 55.2 میلیون دلار در سه ماهه سه ماهه بالاتر بود. این به 57.9 میلیون دلار درآمد محصول و 15.9 میلیون دلار درآمد استخراج بیت کوین تقسیم شد.

درآمد استخراج بیت کوین نشان دهنده رشد 43.3 درصدی در مقایسه با 11.1 میلیون دلار در سه ماهه اول، درآمد استخراج بیت کوین کنعان در سه ماهه دوم 2023 از 7.8 میلیون دلار در سه ماهه دوم 2022 بیش از دو برابر شده است. این شرکت معتقد است که این افزایش به دلیل بهبود قیمت بیت کوین و در نتیجه افزایش پاداش بیت کوین است.

این افزایش متوالی عمدتاً ناشی از بهبود قیمت بیت کوین و افزایش پاداش بیت کوین در سراسر شبکه در طول سه ماهه بود.

Canaan همچنین افزایش قابل توجهی را در کل توان محاسباتی فروخته شده گزارش داد که به 6.1 میلیون تاش در ثانیه رسید که 45 درصد نسبت به سه ماهه افزایش یافته است و این منطقه را به محرک اصلی درآمد شرکت تبدیل می کند.

کنان همچنین زیان خالص 110.7 میلیون دلاری را در سه ماهه دوم توضیح داد. این را می توان به اقلام تعهدی غیر نقدی و مفاد منعکس کننده تغییرات قیمت فروش، تغییرات نظارتی و قراردادهای شریک نسبت داد.

مرتبط: بیت کوین ASIC سازنده Canaan شاهد کاهش 82 درصدی درآمد در سه ماهه چهارم است

جیمز جین چنگ، مدیر مالی شرکت کنان، افزود که این زیان شامل کاهش موجودی، ذخیره ذخایر وعده داده شده و نقص دارایی ها و تجهیزات، در مجموع 54.7 میلیون دلار است.

“این اقلام تعهدی غیرنقدی و مفاد تغییرات اخیر قیمت فروش، تغییرات نظارتی در قزاقستان و نکول شرکا در پروژه های ایالات متحده را در نظر می گیرند و بر جریان نقدی ما تأثیری نمی گذارند. من این کار را کردم.”

تا ژوئن 2023، دارایی های رمزنگاری شده فهرست شده Canaan شامل 1125 بیت کوین به ارزش 28.8 میلیون دلار آمریکا بود. 747 بیت کوین متعلق به کنعان و 378 بیت کوین متعلق به سپرده های مشتریان است.

Canaan همچنین گزارش داد که ظرفیت محاسباتی ماینینگ شرکت مستقر در قزاقستان خود را با 2.0 اگزهاش در ثانیه به حالت تعلیق درآورده است تا از انطباق قانونی با قوانین مجوز فعالیت های استخراج دیجیتال در حال اجرا اطمینان حاصل کند.

این شرکت در حال دریافت مجوز ویژه برای ادامه فعالیت است و انتظار دارد تولید BTC در سه ماهه سوم در نتیجه سخت افزار آفلاین کاهش یابد.

مجله: بازی های بلاک چین واقعاً غیرمتمرکز نیست … اما این در حال تغییر است

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا