اخبار ارز دیجیتال

Canaan انتظار دارد با وجود بحران استخراج کریپتو، درآمد در سال 2022 اندکی کاهش یابد.

Canaan، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال، انتظار دارد با وجود افت 70 درصدی ارزش بازار ارزهای دیجیتال، درآمد سالانه رنمینبی آن در سال 2022 کمتر از 15 درصد کاهش یابد.

غول ماینینگ کریپتو، Canaan، علیرغم بحران جاری استخراج کریپتو، همچنان به درآمد قابل توجهی از عملیات کریپتو خود ادامه می دهد.

یکی از سخنگویان کنعان به کوین تلگراف گفت که کل درآمد کنعان برای نه ماه اول سال 2022 حدود 4 میلیارد یوان یا حدود 573 میلیون دلار بوده است. این شرکت انتظار دارد در سه ماهه چهارم 310 میلیون یوان (46 میلیون دلار) اضافی تولید کند و درآمد ناخالص سالانه را به 4.3 میلیارد یوان (619 میلیون دلار) برساند.

این مقدار در مقایسه با درآمد 4.9 میلیارد یوان یوان کنعان در سال گذشته، حدود 14 درصد کاهش یافته است. درآمد کل به دلار آمریکا از 783 میلیون دلار در سال 2021 تقریباً 21 درصد کاهش یافته است.

درآمد سالانه کنعان در سال 2022 تقریباً 90 درصد از 448 میلیون یوان (64 میلیون دلار) در سال 2020 افزایش خواهد یافت که به طور قابل توجهی بیشتر از سال قبل است.

تفکیک درآمد کنعان بر اساس خدمات.منبع: گزارش SEC

موفقیت مالی Canaan در چند سال گذشته پس از راه‌اندازی کسب‌وکار ماینینگ خود و گسترش خدمات خود فراتر از تولید دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال به دست آمد.

کنعان گفت: “ما عملیات معدن را در اواسط سال 2021 آغاز کردیم. یکی از ملاحظات ما این است که اگر کمبود تقاضا برای ماشین آلات معدن وجود داشته باشد، می توانیم بخشی از موجودی خود را در عملیات معدنی مستقر کنیم تا درآمد اضافی ایجاد کنیم.” یکی از نمایندگان این شرکت گفت که تحت شرایط خاصی، کنعان می تواند تجهیزات استخراج را دوباره بفروشد.

ما استفاده از ماشین آلات را از طریق ماینینگ متعادل می کنیم و عملیات ماینینگ یک پشتیبان و مکمل قوی برای فروش ماشین های ماینینگ است.”

یک سخنگوی از افشای جزئیات در مورد استفاده و فروش مجدد تجهیزات معدن استفاده شده خودداری کرد.

مربوط: قیمت ماینر بیت کوین ASIC به پایین‌ترین حد خود رسید که در سال‌های گذشته مشاهده نشده است

این خبر در زمانی منتشر می‌شود که صنعت ماینینگ کریپتو در حال گذر از یک بحران بزرگ است، به طوری که 100٪ شرکت‌های استخراج عمومی مجبورند تقریباً تمام رمزارزهای استخراج شده را در سال 2022 بفروشند.

در 28 دسامبر، شرکت استخراج رمزارز Argo Blockchain، مرکز استخراج پرچم‌دار خود، Helios، را به گلکسی دیجیتال در تلاشی برای کاهش بدهی و بهبود نقدینگی فروخت. پیش از این، شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Core Scientific نیز در 21 دسامبر به دلیل افزایش هزینه های انرژی، درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد.

نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا