🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا اتریوم (ETH) در این چرخه می تواند به ۴۰۰۰ دلار برسد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم در یک روند صعودی قابل توجه است که پتانسیل رسیدن به سطح ارزنده ۴۰۰۰ دلار را در این چرخه نشان می دهد.

در حال حاضر، اتریوم یک رفتار صعودی قوی از خود نشان می دهد و دائماً در نمودار روزانه بالا و پایین تر ایجاد می کند. قیمت به راحتی بالاتر از سطح حمایت ۳۰۰۰ دلار قرار گرفته است که نشان دهنده اطمینان قابل توجه بازار است.

دو سطح مقاومت کلیدی را می توان شناسایی کرد: اولی ۳۲۰۰ دلار است که اتریوم اخیراً از آن پیشی گرفته است و دیگری ۳۵۰۰ دلار است که نشان دهنده یک مانع روانی و نقطه سود بالقوه است.

نمودار ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

در سمت حمایت، سطح اولیه ۳۰۰۰ دلار تعیین شده است. این یک عدد گرد است که اغلب به عنوان یک لنگر روانی برای سرمایه گذاران عمل می کند. پایین تر از این، سطح دوم حمایت در حدود ۲۷۵۰ دلار قرار دارد که مطابق با میانگین متحرک ۵۰ روزه است، سطحی پویا که در طول تاریخ به عنوان سکوی پرشی برای بهبود قیمت ها عمل کرده است.

ادامه رشد اتریوم ممکن است به دلیل عوامل مختلفی باشد. راه اندازی بالقوه ETF اتریوم به طور قابل توجهی باعث افزایش تقاضا و جریان سرمایه گذاری به ETH با ارائه یک دروازه اصلی برای سرمایه گذاران نهادی می شود. افزایش علاقه به آلت کوین ها اهمیت اتریوم را در بازار بیشتر تقویت می کند زیرا شرکت کنندگان به دنبال تنوع بخشیدن به سبد سهام خود فراتر از بیت کوین هستند.

استاندارد توکن ERC404 آینده یکی دیگر از کاتالیزورهای بالقوه است. با ترکیب ویژگی‌های NFT و توکن‌های معمولی، این استاندارد می‌تواند نقدینگی را افزایش دهد و موارد استفاده جدید ایجاد کند و باعث پذیرش و سرمایه‌گذاری بیشتر شبکه اتریوم شود.

در سناریوی صعودی، اگر اتریوم حرکت فعلی خود را حفظ کند و مقاومت ۳۵۰۰ دلاری را پاک کند، تمرکز به سطح روانی بعدی در ۴۰۰۰ دلار تغییر خواهد کرد. برای رسیدن به این هدف، اتریوم باید شور و شوق بازار را حفظ کند و از عوامل ذکر شده در بالا بهره مند شود. افزایش پذیرش همراه با پیشرفت‌های تکنولوژیکی شبکه می‌تواند انگیزه لازم را برای ارتقای اتریوم به ارتفاعات جدید فراهم کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا