🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا اتریوم (ETH) می تواند مقاومت ۴.۷ میلیونی را بشکند؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) در حال تجربه افزایش گسترده در جنبه های مختلف شبکه خود است که باعث افزایش مجدد قیمت ها شده است. اتریوم با ۰.۸۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت و بیش از ۱۴ درصد در هفته گذشته با قیمت ۲۸۲۵.۰۷ دلار دست به دست می شود. داستان اتریوم ارتباط نزدیکی با تجدید حیات بیت کوین دارد زیرا هر دو ارز دیجیتال بهترین سطح قیمت خود را حداقل از اوایل سال ۲۰۲۲ مشاهده می کنند.

مبارزه با مقاومت قابل مشاهده

با تجدید حیات، اکنون یک فرض کلی وجود دارد که قیمت اتریوم ممکن است به سمت سطح ۳۵۰۰ دلار حرکت کند. یکی از مشکلات در این پیش بینی عظیم نهفته است و این بزرگترین مانع در سطوح قیمتی ۳۲۱۹.۳۱ تا ۴۸۱۱.۵۹ دلار است که در مجموع ۴.۷۴ میلیون ETH توسط بیش از ۱۲.۸۳ میلیون آدرس خریداری شده است.

طبق داده‌های IntoTheBlock's Money In and Out، این سطح مهمترین مانعی است که برای به دست آوردن آزادی مورد نظر اتریوم باید برطرف شود.

جدول ورودی/خروجی اتریوم. منبع: IntoTheBlock

شایان ذکر است که این داده‌ها نشان می‌دهد که تعداد قابل توجهی از کیف پول‌های اتریوم، سکه را در بالای صفحه خریداری کرده‌اند و در صورت افزایش قیمت به سمت نقطه‌ای که خرید کرده‌اند، ممکن است برای فروش سکه بازتر باشند.

این مقاومت حیاتی است و باید دید که آیا اصول فعلی اتریوم برای ایجاد حرکت برای تسریع این افزایش کافی است یا خیر.

ارتقای اتریوم Dencun و هیجان ETF

همراه با حرکت کلی بازار که منجر به رالی جاری آلتکوین می شود، انتشار آتی ارتقاء Dencun در شبکه اصلی اتریوم یکی از جاه طلبانه ترین رویدادهایی است که می تواند چشم انداز پروتکل را تغییر دهد. با مقیاس‌پذیری، هزینه کمتر و عملکرد بهبود یافته در قلب به‌روزرسانی Proto-Danksharding، اتریوم برای روزهای بهتر آماده است.

علاوه بر این، گمانه زنی های فزاینده ای وجود دارد مبنی بر اینکه اتریوم ممکن است تا ماه می یک محصول ETF را در ایالات متحده دریافت کند. این حرکتی است که سرمایه نهادی بیشتری را فراهم می کند و قیمت سکه را افزایش می دهد، همانطور که برای بیت کوین انجام داد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا