اخبار ارز دیجیتال

کامرون وینکلووس نامه سرگشاده ای به بری سیلبرت درباره وجوه بلوکه شده جمینی می نویسد

هر دو با مشکلات مالی روبرو هستند، جوزا هفته گذشته به دلیل پول قفل شده در برنامه Earn شکایت کرد.

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال Gemini، در ۲ ژانویه گفت: “۴۷ روز از زمانی که جنسیس برداشت را متوقف کرد می گذرد.” من در نامه ای سرگشاده به مدیر عامل شرکت بری سیلبرت به آن اشاره کردم. Winklevoss به صراحت شیوه های تجاری DCG را ارزیابی کرد.

براساس نامه‌ای که توسط Winklevoss در توییتر منتشر شد، جنسیس ۹۰۰ میلیون دلار بابت وجوهی که جمینی به عنوان بخشی از برنامه Gemini Earn به شرکت وام داد، بدهکار است. وینکلووس نوشت: “طی شش هفته گذشته، ما تمام تلاش خود را برای تعامل صادقانه و مشارکتی با شما انجام داده ایم تا به توافقی برای بازپرداخت ۹۰۰ میلیون دلاری که بدهی دارید برسیم.”

“هر بار که شما برای یک تعامل ملموس درخواست می کنید، پشت وکلا، بانکداران سرمایه گذاری و روند کار هستید.”

Winklevoss ادعا می کند که DCG به شرکت تابعه خود، Genesis، پول پرداخت نشده بدهکار است و جنسیس قادر به پرداخت Gemini نیست.

جمینی در ۲۷ دسامبر توسط یک سرمایه گذار شکایت کرد. در این دادخواست ادعا شده است که Gemini در تقلب و نقض قوانین اوراق بهادار دست داشته است زیرا برنامه Earn ثبت نشده است و سرمایه گذاران قادر به ارزیابی کامل خطرات آن نیستند. سود در ماه نوامبر به سرمایه گذاران پرداخت نکرد.

سیلبرت با Winklevoss مخالفت کرد و ادعا کرد که جنسیس با پیشنهاد Gemini موافقت کرده است و DCG پرداخت خود را به جنسیس معوق نکرده است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا