اخبار ارز دیجیتال

Winklevoss از Silbert از DCG انتقاد می کند – حتی SBF قادر به چنین توهماتی نبود.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در نامه ای سرگشاده، کامرون وینکلووس، بری سیلبرت از DCG را متهم کرد که ظاهراً کارت قربانی بازی می کند در حالی که به 232000 مشتری Earn جمینی 1.2 میلیارد دلار بدهکار است.

Cameron Winklevoss، بنیانگذار و مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Gemini، صرافی های دیجیتال را به تاخیر در حل و فصل Genesis for Earn برای مشتریان متهم کرده است، در حالی که مدیر عامل را به تلاش برای صدور کارت قربانی متهم کرده است.・این گروه ارزها و مدیر عامل آن بری سیلبرت را مجدداً تهدید می کند.

وینکلووس در “نامه ای سرگشاده به بری سیلبرت” در تاریخ 3 ژوئیه گفت که شرکت های DCG از طریق “فرهنگ دروغ و فریب” که به 232000 نفر از جمینی نسبت داده شده بود، درگیر “تقلب” بودند. کاربران Earn ادعا کردند که این کار توسط آنها انجام شده است. هزینه.

نامه قوی وینکلوس در این اتهامات ادعا می کند که سیلبرت عمداً با “سوء استفاده” از روند میانجیگری، حل و فصل را به تعویق انداخته است، و در این مورد آمده است:

داوری منجر به مهلت نامحدود و بلاعوض DCG به مبلغ 630 میلیون دلار به جنسیس شد.

به گفته وینکلووس، نگران کننده ترین ادعای صریح سیلبرت مبنی بر “قربانی” این شکست است.

وینکلووس گفت: «برای صدها هزار نفر 3.3 میلیارد دلار بدهکار و باور یا حداقل تظاهر به این که آنها قربانیان نوعی هستند، نیاز به نوع خاصی از انسان است.»

حتی سام بنکمن فرید هم قادر به چنین توهماتی نبود. ”

Genesis DCG وام دهنده ای بود که از برنامه درآمد جمینی اکسچنج حمایت می کرد. این برنامه محصولی است که به سپرده گذاران وعده بازدهی بالای 8 درصد می دهد. با این حال، جنسیس در 16 نوامبر اعلام کرد که برداشت ها را به حالت تعلیق درآورده است و دلیل آن «آشفتگی بی سابقه بازار» است. جنسیس سپس در 19 ژانویه اعلام ورشکستگی کرد.

جنسیس سپس در 19 ژانویه اعلام ورشکستگی کرد و جمینی از آن زمان در تلاش است تا سهم خود را از میلیاردها دلاری که جنسیس به طلبکارانش بدهکار است، پس بگیرد.

اما Winklevoss گفت که او بارها دیر کرده است، اما به نظر می رسد که او به اندازه کافی است.

وینکلووس گفت: «من می‌نویسم تا به شما اطلاع دهم که بازی شما به پایان رسیده است. “بیا دیگه.”

وینکلووس اکنون از سیلور می‌خواهد تا “بهترین و آخرین پیشنهاد” شرکتش را تا ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرقی در 6 ژوئیه بپذیرد یا در 7 جولای با دعوی قضایی روبرو شود. اولتیماتوم ارائه می دهد.

پیشنهاد نهایی به DCG توسط Cameron Winklevoss ارائه شده است.منبع: توییتر

این پیشنهاد از DCG می‌خواهد تا 275 میلیون دلار تا 21 جولای، 355 میلیون دلار دیگر تا 21 ژوئیه 2025 و در نهایت تا 21 جولای 2028 پرداخت کند. این شرکت به دنبال پرداخت 835 میلیون دلار است. وینکلووس

کل پرداختی 1.47 میلیارد دلار خواهد بود.

مربوط: Gemini و Genesis برای رد دعوی SEC علیه محصولات Earn رد کردند

Winklevoss می‌خواهد پرداخت‌ها به شکل بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH) و دلار ایالات متحده (USD)، با تامین مالی از Genesis Global Trading، Avalanche، و همچنین FTX و Alameda Research انجام شود. پرداخت احتمالی از املاک ورشکستگی . توکن‌های (AVAX) و Near (NEAR) ممکن است ادعاهایی از دارایی ورشکستگی Three Arrows Capital داشته باشند.

Cointelegraph برای اظهار نظر با DCG تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه استنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا