اخبار ارز دیجیتال

تقاضاهای نظارتی با گسترش شیوع FTX افزایش می یابد

روایت FTX باعث شده است که برخی از مدیران، محققان، تحلیلگران و سیاستمداران ارزهای دیجیتال بیش از هر زمان دیگری از قوانین و مقررات آگاه باشند.

از آنجایی که پیامدهای سقوط FTX همچنان در سراسر صنعت طنین انداز می شود، مدیران و سیاستمداران کریپتو به طور فزاینده ای خواستار مقررات ارزهای دیجیتال هستند.

تنها در 24 ساعت، کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB) مقررات و نظارت بر ارزهای دیجیتال را “ضروری مطلق” برای اتحادیه اروپا خواند، در حالی که ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت: قانونگذاران اعلام کردند که در مورد سقوط تحقیق خواهند کرد. FTX در نظرسنجی 13 دسامبر.

به گزارش فایننشال تایمز، سینتیا لومیس، سناتور آمریکایی و مدافع ارزهای دیجیتال، سقوط FTX را زنگ خطری برای کنگره در 28 نوامبر خواند.

در مصاحبه ای در اجلاس دارایی های دیجیتال و رمزنگاری فایننشال تایمز، لومیس گفت لایحه دو حزبی که او امسال معرفی کرد به تنظیم کننده ها این امکان را می دهد که ببینند آیا مبادلات “فورا” به زیر آستانه سقوط می کند یا خیر، بنابراین FTX گفت که از فروپاشی آن جلوگیری می کند.

او توضیح داد: “اینها چیزهایی بود که برای FTX وجود داشت که زنگ خطر را به صدا در می آورد و اقدامات اجرایی نظارتی و بررسی های تنظیم کننده های فدرال را ایجاد می کرد.”

در همین حال، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، در سخنرانی روی صحنه در دانشگاه نیکوزیا به عنوان بخشی از Binance Meetup Nicosia گفت که مقررات به توسعه صنعت کمک می کند، “از مصرف کنندگان محافظت می کند” و تخلفات را پیدا می کند. او گفت که معتقد است این راهی برای اعمال قوانین است. نتایج به افرادی که آن را انجام داده اند. قانون

استفانی لینک، استراتژیست ارشد سرمایه‌گذاری و مدیر پورتفولیوی مشاور سرمایه‌گذاری Hightower Advisors، همچنین خواستار مقررات بیشتر شده است و می‌گوید تا زمانی که مقررات وضع نشده باشد، ارزهای دیجیتال «شکسته و بی‌ربط» هستند. من اینجا هستم.

تام دانلیوی، تحلیلگر ارشد تحقیقاتی در شرکت تحلیلی ارز دیجیتال مساری، در 28 نوامبر در پستی در توییتر، احساسات طرفدار نظارتی مشابهی را ابراز کرد و استدلال کرد که مقررات شفاف‌تر در مورد ارزهای دیجیتال می‌تواند به سرمایه‌گذاران جدید «عظیم» کمک کند. یک جریان”.

دانلیوی گفت: “بزرگترین نگرانی سرمایه گذاران نهادی در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، محیط نظارتی نامشخص است.”

تحلیلگران رمزارز با استناد به نظرسنجی سازمانی چشم انداز دارایی های دیجیتال در سال 2022 که توسط کوین بیس حمایت شده است، نشان می دهد که بیش از نیمی از پاسخ دهندگانی که سرمایه گذاری در کریپتو را در نظر گرفته اند، نگران یک محیط نظارتی نامشخص هستند.

مربوط: فروپاشی FTX دولت سنگاپور را در یک صندلی داغ در پارلمان قرار داده است

هفته گذشته، بانک و شرکت خدمات مالی JP Morgan در یادداشتی در 24 نوامبر گفت که انتظار دارد سقوط FTX باعث افزایش فوریت برای ایجاد یک چارچوب منسجم شود.

به گفته این شرکت، مقررات احتمالاً از سیستم مالی سنتی وارد خواهد شد، “در نتیجه منجر به همگرایی اکوسیستم رمزنگاری به سیستم مالی سنتی می شود.”نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا