اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور کالیفرنیا به MyConstant دستور داد تا خدمات وام‌دهی ارزهای دیجیتال را متوقف کند

DFPI کالیفرنیا در ماه جولای هشدار داد که با ارائه دهندگان حساب های نرخ بهره کریپتو در این ایالت برخورد خواهد کرد.

دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا (DFPI) به پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال MyConstant دستور داده است تا ارائه تعدادی از محصولات مرتبط با ارزهای دیجیتال را به دلیل نقض ادعایی قوانین اوراق بهادار ایالتی متوقف کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی در تاریخ ۲۱ دسامبر، DFPI گفت که به MyConstant دستور داده است که از ارائه خدمات کارگزاری وام همتا به همتا و حساب‌های رمزنگاری بهره‌دار «توقف کند و خودداری کند». قانون اوراق بهادار و قانون حمایت مالی از مصرف کننده کالیفرنیا.

DPFI ادعا کرد که ارائه و فروش خدمات وام دهی همتا به همتا توسط MyConstant به نام “خدمات تطبیق وام” یکی از قوانین مالی ایالت را نقض می کند.

همچنین مدعی شد که MyConstant در «کارگزاری وام بدون مجوز» شرکت داشته است. این به این دلیل است که این پلتفرم وام دهندگان را وادار کرد تا بدون مجوزهای مناسب وام دهند.

رگولاتورها همچنین مشکلاتی با محصولات ارزهای دیجیتال با نرخ ثابت از وام دهندگان کریپتو دارند، که در آن مشتریان دارایی های رمزنگاری شده (مانند استیبل کوین ها و ارزهای فیات) را سپرده گذاری می کنند و به آنها وعده نرخ سود ثابت سالانه داده می شود.

گفته می‌شود که اینها نمونه‌هایی از ارائه و فروش اوراق بهادار غیرمجاز و غیرمعمول توسط MyConstant هستند.

در ماه ژوئیه، رگولاتور گفت که در حال بررسی چندین ارائه‌دهنده حساب‌های نرخ بهره ارزهای دیجیتال است تا مشخص کند که آیا آنها «قوانین تحت صلاحیت آژانس را نقض می‌کنند یا خیر».

DFPI ابتدا در یک بیانیه مطبوعاتی در ۵ دسامبر اعلام کرد که در حال بررسی MyConstant است و بیان کرد که MyConstant توسط DFPI “مجوز” برای فعالیت در کالیفرنیا نیست.

مرتبط: تنظیم‌کننده‌های کالیفرنیا در حال بررسی حساب‌های بهره رمزنگاری هستند

اقدام اخیر تنها یک ماه پس از زمانی که به نظر می رسید زمان سختی برای شرکت مستقر در کالیفرنیا بود، با “وخامت سریع شرایط بازار” که باعث برداشت های گسترده در ۱۷ نوامبر شد، انجام شد. “ما دیگر نمی توانیم به طور معمول به تجارت خود ادامه دهیم.” آن گفت. ”

در آن زمان، این پلتفرم فعالیت‌های تجاری، از جمله تعلیق برداشت‌ها را محدود کرد و افزود که «در حال حاضر هیچ گونه درخواست سپرده یا سرمایه‌گذاری پردازش نمی‌شود».

از آن زمان، این پلتفرم اطلاعات به‌روزی را در وب‌سایت خود در اختیار کاربران قرار داده است، از جمله طرحی به‌روز شده با خلاصه‌های مالی، برنامه‌های انحلال، نرخ‌های بازیابی تخمینی، و مراحل بعدی ارسال شده برای کاربران در ۱۵ دسامبر. من بودم.

در آن زمان، این پلتفرم به مدیریت وام های دارای پشتوانه ارزهای دیجیتال، از جمله اطمینان از انطباق وام گیرنده، پردازش بازپرداخت وام، بازگرداندن وثیقه وام گیرنده (در صورت پرداخت کامل وام)، و تصفیه وثیقه وام گیرنده ادامه خواهد داد. او گفت که این کار را انجام خواهد داد. پیش فرض

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا