اخبار ارز دیجیتال

تولید کننده شاهدانه کالیفرنیا از بلاک چین برای ردیابی شاهدانه استفاده می کند

کلون ها با قراردادهای هوشمند در بلاک چین احراز هویت می شوند تا صحت و اصل و نسب ژنتیکی آنها تأیید شود.

یک نهالستان حشیش مستقر در کالیفرنیا برای تأیید صحت گیاهان دارویی خود به بلاک چین و قراردادهای هوشمند روی آورد.

این نهالستان حشیش که با نام شرکت کلون Mendocino شناخته می شود، در ۱۳ ژانویه با اعلام همکاری بین پروژه EMTRI و شرکت فناوری Global Compliance Applications نامگذاری شد.

از قابلیت های بلاک چین پروژه برای احراز هویت هر کلون یا فرزندان با یک گواهی دسته ای استفاده کنید.

نهالستان شاهدانه تأسیساتی است که در زمینه ژنتیک گیاهی تخصص دارد و کلون ها، نهال ها و بذرها را برای عمده فروشی تولید می کند.

این اقدام به مهدکودک‌ها اجازه می‌دهد تا «اولین مراحل سفر گیاه شاهدانه را برای تبدیل شدن به یک محصول درجه یک برای مصرف‌کنندگان بر اساس وزن گرم گل‌دار ثبت کنند».

تصویری از نهالستان گیاه شاهدانه.منبع: شرکت کلون مندوسینو

گواهی دسته ای یک قرارداد هوشمند خود تولید برای هر دسته کلون است. هر نهال با “بلاک هویت منحصر به فرد” خود که توسط مهد کودک ایجاد شده و به بلاک چین مبتنی بر اتریوم مرتبط است ارائه می شود.

او افزود که مشتریان آن، از جمله مزارع تجاری و خرده فروشان، می توانند از آن برای تأیید صحت کلون ها و دودمان ژنتیکی آنها استفاده کنند.

اولین دور کلون های گواهی دسته ای از هفته اول فوریه در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این، پرورش دهندگان دارای مجوز که یک کلون Mendocino را خریداری می کنند، به پاداش های EMTRI Token (EMT) دسترسی خواهند داشت و هزینه های بهتری برای شرکت در پروژه های بلاک چین دریافت می کنند.

EMT در نوامبر ۲۰۲۲ راه اندازی شد تا به شرکت کنندگان در پروژه جوایزی ارائه کند. توکن‌ها را می‌توان با USDC در Uniswap مبادله کرد یا برای بازدهی اضافی، شرط بندی کرد. EMT ها در صرافی های متمرکز یا پلتفرم های داده بازار کریپتو مانند CoinGecko فهرست نشده اند.

اسکات زارنز، بنیانگذار EMTRI Corp اظهار داشت:

ما خوشحالیم که در خط مقدم صنعت شاهدانه هستیم و اولین شرکتی در ایالات متحده هستیم که این فناوری پیشرفته را در این راه به کار می گیرد.

مربوط: استارت‌آپ ارزهای دیجیتال متمرکز بر شاهدانه انجمن NFT را راه‌اندازی می‌کند

با این حال، ترکیب کریپتو و شاهدانه مفهوم جدیدی نیست.

در ماه نوامبر، یک پروژه متاورس با موضوع حشیش به نام Kannaland راه اندازی شد تا دنیایی مجازی برای علاقه مندان به حشیش ایجاد کند. در ژانویه ۲۰۲۲، یک سازنده لوله سفارشی یک بونگ توکنیزه شده راه اندازی کرد و افراد مشهوری مانند اسنوپ داگ و سانتانا NFT خریداری کردند.

پروژه هایی مانند PotCoin (POT) و CannabisCoin (CANN) تا سال ۲۰۱۴ با هدف ارائه ارزهای دیجیتال خاص صنعت بودند، اما هرگز واقعاً توجه را جلب نکردند.

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا