🚨 اخبار ارز دیجیتال

Caldera فیدهای قیمت Pyth را برای توسعه بلاک چین پیشرفته یکپارچه می کند

در حال حاضر، به لطف Pyth Network و Caldera، راه آسانی برای کار با هم جمع‌آوری‌ها و داده‌های اوراکل وجود دارد. Caldera پلتفرمی است که به افرادی که قراردادهای هوشمند ایجاد می کنند کمک می کند تا پروژه های خود را به سرعت اجرا کنند. آنها چیزی به نام تجمیع را ارائه می دهند که ابزارهایی هستند که باعث می شوند برنامه های بلاک چین سریعتر و کارآمدتر اجرا شوند.

شبکه Pyth به دلیل به اشتراک گذاری داده های مربوط به قیمت برای انواع مختلف دارایی ها مانند ارزهای دیجیتال و سهام شناخته شده است. توسعه دهندگان از اوراکل های قیمت Pyth برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز استفاده می کنند که دسترسی به مناسب ترین فیدهای قیمت را فراهم می کند.

منبع: Pyth Network

اکنون وقتی شخصی از Caldera برای ایجاد مجموعه خود استفاده می کند، می تواند از فیدهای قیمت Pyth نیز برای دریافت داده های بلادرنگ استفاده کند. این بدان معنی است که آنها می توانند قیمت های بلادرنگ برای دارایی های مختلف، از جمله سکه های دیجیتال، محصولات، ارزها و حتی سهام را دریافت کنند. Pyth این اطلاعات را به سرعت و ایمن ارائه می دهد.

Caldera شرکتی است که به تیم‌ها کمک می‌کند تا پروژه‌های بلاک چین بسازند که می‌توانند حجم تراکنش‌های بزرگ را با سهولت و تاخیر کم انجام دهند. آنها همه چیزهایی را که برای اینکه ایده بلاک چین شما به خوبی کار کند، به شما نیاز دارند، از جمله ابزارهایی برای اتصال به سایر خدمات و کمک به کاربران برای ذخیره دارایی های دیجیتالی خود به صورت ایمن.

Pyth شبکه ای است که داده های قیمت را در زمان واقعی برای دارایی های مختلف ارائه می دهد. داده‌ها از صرافی‌های اصلی و خوراک‌های معاملاتی به دست می‌آیند. داده‌ها جمع‌آوری شده و در بلاک چین در دسترس قرار می‌گیرند. در کمتر از یک سال، Pyth رشد زیادی داشته است و بیش از ۳ میلیارد دلار را پشتیبانی می کند و داده های بلادرنگ را برای بیش از ۴۵۰ دارایی ارائه می دهد.

Caldera و Pyth با هم کار می کنند تا توسعه دهندگان بلاک چین بتوانند اطلاعات قیمت سریع و قابل اعتمادی را که برای پروژه های خود نیاز دارند، آسان تر کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا