اخبار ارز دیجیتال

Cake DeFi مشکلاتی برای اثبات ذخایر مبتنی بر درخت مرکل دارد

با توجه به Cake DeFi، کاربران اکنون می توانند دارایی ها و بدهی های خود را از طریق وب سایت خود مشاهده کنند.

Cake DeFi، یک شرکت خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) مستقر در سنگاپور، انتشار اثبات ذخایر را با استفاده از روش Merkle Tree با حسابرسی رمزنگاری شده اعلام کرده است.

روش درخت مرکل که در سال ۱۹۷۹ توسط رالف مرکل ابداع شد، روشی است برای اثبات اینکه یک مجموعه داده حاوی داده های خاصی است بدون اینکه کل مجموعه داده را آشکار کند. برای محافظت از حریم خصوصی پلتفرم و کاربران آن، روش Proof of Reserve از درختان Merkle استفاده می‌کند تا امکان انجام تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را بدون فاش کردن مقدار دقیق هر ارز رمزنگاری شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال فراهم کند. ثابت کنید که موسسه ذخایری را که ادعا می‌کند دارد. .

طبق گفته شرکت خدمات DeFi، کاربران اکنون می‌توانند دارایی‌ها و بدهی‌های شرکت خود را در یک ویژگی به‌تازگی مشاهده کنند که امکان دسترسی عمومی به فروشگاه اثبات درخت مرکل را که در وب‌سایت آنها در دسترس است، می‌دهد. حسابرسی وجوه آنها تحت ساختار داده Merkle Tree.

کیک دی‌فای در راستای شفافیت گفت که از داده‌های زنجیره‌ای بی‌درنگ در وجوه مشتریان نیز استفاده می‌کند تا به کاربران اجازه دهد نحوه تولید بازده را ببینند.

مطالب مرتبط: Cake DeFi بخش سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری را برای Web3، بازی و Fintech Initiatives راه اندازی کرد

بسیاری از صرافی‌ها مانند Binance، Crypto.com، Bybit و OKX همگی اثبات‌های ذخیره مبتنی بر درخت Merkle را برای ارتقای شفافیت پس از فروپاشی FTX ارائه کرده‌اند، اگرچه برخی از محققان معتبر همچنان در مورد اعتبار اثبات‌های مبتنی بر درخت Merkle تردید دارند. از ذخایر

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال در ۲۲ دسامبر، معاون حسابدار ارشد SEC، Paul Munter گفت که نتایج این ممیزی ها لزوماً نشان دهنده این نیست که شرکت از وضعیت مالی خوبی برخوردار است. او گفت که گزارش ذخیره بورس “اطلاعات کافی” برای طرف‌های ذینفع را ندارد تا مشخص کند آیا شرکت دارایی کافی برای پرداخت بدهی‌های خود دارد یا خیر.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا