اخبار ارز دیجیتال

Bybit الزامات اجباری KYC را از ۸ مه معرفی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران بدون گواهینامه «مشتری خود را بدانید»، قبل از اعلام، محدودیت برداشت ۲۰۰۰۰ USDT در روز در Bybit داشتند.

از ۸ می، همه محصولات و خدمات ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال Bybit به تأیید هویت مشتری خود (KYC) نیاز دارند.

طبق به‌روزرسانی ۲۴ آوریل، کاربران Bybit که تا ۸ مه KYC را تکمیل نکرده‌اند، فقط می‌توانند «مواضع یا سفارش‌های باز موجود را ببندند، وام‌ها را برگردانند یا برداشت کنند. همه محدود خواهند بود.» قبل از به‌روزرسانی، کاربران غیر KYC Bybit باید محدودیت برداشت روزانه ۲۰۰۰۰ تتر (USDT) و محدودیت برداشت ماهیانه ۱۰۰۰۰۰ USDT.

محدودیت های برداشت Bybit قبل از اعلام

کاربرانی که سطح ۱ KYC را در Bybit تکمیل کرده اند، بسته به سطح وضعیت VIP خود، می توانند محدودیت های برداشت از ۱ میلیون USDT تا ۱۲ میلیون USDT داشته باشند. همانطور که توسط Bybit نوشته شده است:

“Bybit تضمین می کند که اطلاعات شخصی شما رمزگذاری شده است، برای حفظ حریم خصوصی و امنیت محافظت می شود، و تنها با هدف تأیید هویت شما به منظور ارائه خدمات بهتر به شما استفاده می شود. این اطلاعات به اشتراک گذاشته نخواهد شد یا مجددا برای بازاریابی استفاده نمی شود.”

صرافی می گوید بین ۱۵ دقیقه تا ۴۸ ساعت طول می کشد تا اقدامات جدید KYC اجرا شود. در حمایت از این تصمیم، بای‌بیت نیاز به امنیت و انطباق، جلوگیری از تقلب، و ارائه خدمات و راحتی بیشتر در صورت از دست دادن اعتبارنامه‌ها را مشخص کرد.

Bybit توسط کارآفرین چینی Ben Zhou در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در دبی است. در اوایل ماه جاری، آژانس خدمات مالی ژاپن به دلیل فعالیت در این کشور بدون ثبت نام مناسب، پرچم این شرکت را دریافت کرد. ماه گذشته، صرافی کارت‌های نقدی مبتنی بر Mastercard را معرفی کرد که به کاربران امکان می‌داد به صورت کریپتو پرداخت کنند.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های کریپتو اعتماد کرد؟

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا