اخبار ارز دیجیتال

Bybit خدمات خود را در بریتانیا به دلیل “اخطار نهایی” تنظیم کننده مالی متوقف می کند

صرافی ارزهای رمزنگاری شده مستقر در دبی، Bybit اعلام کرده است که خدمات خود را به ساکنان بریتانیا از اکتبر به دلیل “تغییرات مقرراتی” متوقف می کند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در دبی، Bybit اعلام کرده است که خدمات خود به بریتانیا را به دنبال مقررات معلق اداره رفتار مالی این کشور (FCA) متوقف می کند.

Bybit در 22 سپتامبر اعلام کرد که دیگر از 1 اکتبر اجازه استفاده از حساب کاربری جدید را نخواهد داد و ارائه خدمات به ساکنان بریتانیا را متوقف خواهد کرد. در نتیجه، سپرده‌های جدید، قراردادهای جدید و تغییرات موقعیت برای کاربران فعلی از 8 اکتبر به حالت تعلیق در می‌آیند.

با توجه به معرفی قوانین جدید در زمینه بازاریابی و ارتباطات توسط کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال توسط اداره رفتار مالی بریتانیا. […] این شرکت گفت: «Bybit فعالانه این مقررات را می پذیرد و تصمیم گرفته است خدمات خود را در این بازار متوقف کند.

تاریخ پایان سرویس Bybit مصادف است با مهلت FCA برای بازاریابی شرکت‌های رمزنگاری برای کاربران در بریتانیا برای پیروی از قوانین خاصی با هدف ارائه یک رژیم بازاریابی «روشن، منصفانه و غیر گمراه‌کننده». همپوشانی. FCA ابتدا قوانین را در ژوئن اعلام کرد و در 21 سپتامبر هشدار دیگری صادر کرد و مهلت 8 اکتبر و خطر تعقیب کیفری را به شرکت ها یادآوری کرد.

مربوط: بریتانیا ممنوعیت کامل تماس های سرد را برای سرمایه گذاری های رمزنگاری در نظر می گیرد

Bybit گفت که این تعلیق به شرکت این امکان را می دهد که تلاش ها و منابع خود را برای رعایت بهترین مقررات آتی که توسط مقامات بریتانیا مشخص شده است متمرکز کند. FCA نشان داده است که برخی از شرکت‌ها می‌توانند تا ژانویه 2024 قوانین بازاریابی را رعایت کنند، اما به تأیید قبلی از تنظیم کننده نیاز دارند.

Bybit با استناد به “تحولات نظارتی اخیر” در آن زمان، پایان مشابهی به خدمات خود در کانادا در ماه مه اعلام کرد. با این حال، این شرکت به بازارهای جدید، از جمله قزاقستان، گسترش یافته و تأییدیه اصولی برای فعالیت به عنوان ارائه‌دهنده خدمات نگهداری دارایی‌های رمزنگاری شده در ماه مه دریافت کرده است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری در واقع با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا