اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل شرکت می گوید مجوز MVP ByBit در دبی “بسیار محدود” است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از دریافت مجوز کامل در دبی، بای‌بیت قصد دارد یک صرافی جامع ارائه دهد که وام‌دهی، پرداخت، سرمایه‌گذاری و سایر خدمات را ارائه می‌کند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در دبی، Bybit، در حال حاضر در خارج از دبی فعالیت می کند، اما به گفته مدیر اجرایی Bybit، مجوز فعلی آن به آن اجازه نمی دهد به همه مشتریان خدمات ارائه دهد.

Bybit FinTech FZE، یکی از شرکت های تابعه صرافی جهانی Bybit، در 27 ژوئن اعلام کرد که مجوز تهیه حداقل محصول قابل دوام (MVP) را از سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است.

به گفته مدیرعامل، بای‌بیت در حال حاضر سخت در تلاش است تا مجوز محصول کامل بازار (FMP) را در دبی دریافت کند که به آن اجازه می‌دهد تا یک صرافی برای همه مشتریان در امارات متحده عربی راه اندازی کند.

بنیانگذار و مدیر اجرایی Bybit گفت: «Bybit در حال حاضر در خارج از دبی فعالیت می کند، اما تنها تعداد بسیار محدودی از سرمایه گذاران معتبر می توانند تحت مجوز MVP به Bybit خدمات ارائه دهند.

ژو که فعالانه به دنبال بازخورد از کارآفرینان است، گفت: “VARA علاقه و اشتیاق به نوآوری و کارآفرینی را نشان داده است و نسبت به پیشرفت ما احساس مثبتی دارد.”

مدیرعامل شرکت گفت: زمانی که بای‌بیت به طور کامل در دبی مجوز دریافت کرد، قصد دارد طیف کاملی از مبادلات دارایی‌های رمزنگاری شده را راه‌اندازی کند و «همه خدمات موجود در مجوز خود را ارائه دهد». بر اساس داده‌های رسمی VARA، این خدمات شامل خدمات سرمایه‌گذاری و همچنین خدمات مشاوره، کارگزاری، خدمات نگهداری و مبادله، وام‌دهی و استقراض، پرداخت و خدمات حواله است.

ژو گفت: «دبی زمینه بازی برابری را برای شرکت‌ها در هر اندازه و بخش ارائه می‌کند. او اضافه کرد:

“تفکر آینده نگر امارات به ما کمک می کند تا سرمایه گذاران و سرمایه هایی را که به دنبال سهام در اقتصاد دیجیتال هستند جذب کنیم، به همین دلیل است که امارات مکان مناسبی برای بای بیت است.” […] مدل بازار دارایی مجازی “آزمون مقیاس” پیشنهادی جذاب برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی ارائه می دهد. ”

آخرین تحولات نظارتی Bybit اندکی پس از افتتاح دفتر مرکزی جدید شرکت در دبی در آوریل 2023 صورت گرفت. پیش از این، این شرکت تأییدیه VARA را در آوریل 2022 دریافت کرده بود.

مربوط: Cryptopay ارائه‌دهنده کارت اتحادیه اروپا مجوز را از دست می‌دهد، شرکت ادعا می‌کند وجوه کارت امن هستند

این خبر در بحبوحه گسترش تهاجمی ردپای جهانی Bybit با تنظیم کننده ها منتشر می شود. در 26 ژوئن، Bybit اعلام کرد که مجوز فعالیت به عنوان یک سرویس صرافی و نگهبانی در قبرس را دریافت کرده است و به آن اجازه می دهد تجارت بین ارزهای دیجیتال و جفت ارزهای فیات را آغاز کند. در ماه مه، Bybit همچنین پیش تأییدیه ای برای فعالیت به عنوان یک مرکز تجارت دارایی دیجیتال و ارائه دهنده خدمات نگهداری در مرکز مالی بین المللی آستانه قزاقستان دریافت کرد.

مزرعه برنج ژو گفت: “مسلماً، ما در برخی از حوزه های قضایی بیشتر از سایر حوزه ها احساس استقبال می کنیم. برای مثال قزاقستان و قبرس اخیرا مجوزهای کامل عملیات را به ما داده اند.”

مدیر عامل شرکت بای‌بیت همچنین تحولات در حوزه‌های قضایی کلیدی مانند بریتانیا، هنگ کنگ و اتحادیه اروپا را از نزدیک زیر نظر دارد.

مجله: آسیا اکسپرس: Huobi شکایت می کند… Huobi؟ 3AC از خاکستر برمی خیزد، همه گیری کریپتوهای کره ای

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا