🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bybit «TradeGPT» مبتنی بر هوش مصنوعی را برای تجزیه و تحلیل بازار و پرسش و پاسخ مبتنی بر داده‌ها معرفی کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال Bybit یک دستیار تجاری رایگان مبتنی بر هوش مصنوعی منتشر کرده است که بینش هایی را از داده های بازار این پلت فرم ارائه می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در دبی، Bybit، ابزار معاملاتی مبتنی بر زبان را توسعه داده است که از هوش مصنوعی برای ایجاد بینش معاملاتی و پاسخ به سوالات فنی از داده‌های بازار استفاده می‌کند.

TradeGPT به عنوان یک ابزار آموزشی مبتنی بر هوش مصنوعی معرفی می‌شود که از مدل زبانی در مقیاس بزرگ ChatGPT و قابلیت‌های تولید داخلی ToolsGPT Bybit برای ارائه تحلیل بازار در زمان واقعی و پاسخ به سؤالات کاربران به زبان‌های مختلف استفاده می‌کند.

این اطلاعیه که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، توانایی TradeGPT را برای ارائه محصولاتی که با استراتژی‌های بازار و استراتژی‌های مورد بحث با کاربران هماهنگ هستند، برجسته کرد.

Bybit قبلاً ToolsGPT را در ژوئن ۲۰۲۳ راه اندازی کرد. این پلتفرم همچنین قابلیت‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ChatGPT را با داده‌های بازار Bybit برای انجام تحلیل‌های فنی، تحلیل پول و پیش‌بینی مدل ادغام می‌کند.

مرتبط: مدیر عامل شرکت می گوید مجوز MVP Bybit در دبی “بسیار محدود کننده” است

Bybit تنها صرافی ارزهای دیجیتال نیست که به دنبال استفاده از ChatGPT برای ارائه بینش منحصر به فرد در مورد قیمت توکن ها، حرکات بازار و پروژه ها به کاربران خود است.

Crypto.com دستیار کاربر مبتنی بر ChatGPT خود را به نام Amy در می ۲۰۲۳ راه اندازی کرد. بایننس همچنین ربات چت OpenAI را در پلتفرم آکادمی بایننس ادغام کرده است تا پاسخ هایی را از پایگاه داده مقالات و اطلاعات خود در مورد اکوسیستم گسترده Web3 ایجاد کند.

OKX صرافی دیگری است که امکانات هوش مصنوعی را بررسی می کند و ابزارهای هوش مصنوعی EndoTech را برای تجزیه و تحلیل نوسانات بازار و فرصت های معاملاتی یکپارچه می کند. آزمایشگاه Solana همچنین یک افزونه مبتنی بر ChatGPT منتشر کرده است که به کاربران امکان می دهد موجودی کیف پول را بررسی کنند، توکن های بومی Solana را انتقال دهند و توکن های غیر قابل تعویض را با یک مدل زبان بزرگ معامله کنند.

راه اندازی این ابزارهای هوش مصنوعی از پشتوانه Bybit است که خدمات وام دهی را به کاربران ارائه می دهد و پرداخت بهره را بر روی ارزهای رمزنگاری شده در صرافی ها ارائه می دهد. همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، Bybit یکی از تعدادی صرافی است که این سرویس را ارائه می دهد.

هوش مصنوعی ثابت کرده است که کاتالیزوری برای نوآوری در بسیاری از زمینه ها است. TinyTap، یکی از زیرمجموعه‌های Animoca Brands، نمونه‌ای از پلتفرمی است که از هوش مصنوعی برای تولید بازی‌های آموزشی و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بر اساس درخواست‌های کاربر استفاده می‌کند.

در همین حال، Iris Energy که در فهرست NASDAQ قرار دارد، اعلام کرد که ۱۰ میلیون دلار برای خرید ۲۴۸ پردازنده گرافیکی H100 Tensor Core انویدیا برای کشف فرصت‌های هوش مصنوعی در سایت‌های مرکز داده خود سرمایه‌گذاری کرده است.

این سازنده تراشه و سخت‌افزار در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ به نتایج بی‌سابقه‌ای دست یافت، که ناشی از انفجار علاقه به ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند ChatGPT بود.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا