🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bybit صندوق حمایت ۱۰۰ میلیون دلاری را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی می کند

سرمایه گذاران نهادی پس از فروپاشی FTX با زیان های مالی و مشکلات عملیاتی روبرو هستند.

صرافی مشتقات رمزنگاری Bybit یک صندوق حمایتی جدید راه اندازی کرده است تا به سرمایه گذاران نهادی کمک کند به نقدینگی پس از فروپاشی FTX دسترسی پیدا کنند. این رویدادی است که موج جدیدی از فروش وحشت را در فضای دارایی دیجیتال به راه انداخته است.

Bybit در ۲۴ نوامبر فاش کرد که یک صندوق حمایتی به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار در اختیار بازارسازان و مؤسسات تجاری با فرکانس بالا قرار خواهد گرفت که پس از فروپاشی FTX در اوایل این ماه با مشکلات مالی یا عملیاتی دست و پنجه نرم می کنند. وجوه با سود ۰ درصد بین متقاضیان واجد شرایط توزیع خواهد شد. .

سرمایه گذاران نهادی باید در Bybit یا سایر صرافی ها فعال باشند تا واجد شرایط باشند. حداکثر مبلغ توزیع برای هر متقاضی ۱۰ میلیون دلار است و وجوه باید برای معاملات دائمی نقطه ای و تتر (USDT) در Bybit استفاده شود.

FTX که زمانی دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان بود، در ۱۱ نوامبر پس از اجرای سیستماتیک بانکی نشان داد که شرکت ورشکسته است، برای فصل ۱۱ ورشکستگی داد. من درخواست دادم. رسوایی پس از فاش شد که مدیر عامل شرکت سام بنکمن-فرید فاش شد که دارایی های مختلط بین FTX و شرکت خواهرش Alameda Research است که منجر به حفره ۸ میلیارد دلاری در ترازنامه FTX شد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، ۵۰ طلبکار برتر FTX بیش از ۳ میلیارد دلار بدهکار هستند.

مربوط: سم بنکمن-فرید هنوز در رویدادها صحبت می کند و جامعه خشمگین است

چندین شرکت در معرض FTX محدودیت های مالی و نقدینگی را به دلیل سقوط آن گزارش کرده اند. وام دهنده بیت کوین (BTC) BlockFi در حال بررسی ورشکستگی است و تجارت جهانی جنسیس تحت حمایت گروه ارز دیجیتال اخیراً صدور وام های جدید را متوقف کرده است.

نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا