اخبار ارز دیجیتال

تایید مجوز ByBit پذیرش کریپتو را در قبرس افزایش می دهد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Bybit اکوسیستم رمزنگاری قبرس را با تایید مجوز عملیات پس از خروج از جزیره Binance تقویت می کند

صرافی ارزهای دیجیتال Bybit مجوز فعالیت به عنوان یک صرافی و خدمات نگهداری در قبرس را تایید کرده است. سومین صرافی پربازدید ارزهای دیجیتال جهان، تجارت بین جفت‌های کریپتو-فیات و خدمات مالی مرتبط با کریپتو را آغاز خواهد کرد.

قبرس سومین جزیره پرجمعیت دریای مدیترانه با 1.2 میلیون نفر جمعیت است. در یک بیانیه مطبوعاتی، بن ژو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Bybit، اهمیت گسترش حضور جهانی گروه را تشریح کرد، انصراف از سیستم مالی سنتی بر نقش ارزهای دیجیتال به عنوان راهی برای

ما از معرفی Crypto Ark به قبرس بسیار هیجان زده هستیم.

قبرس به دلیل فعالیت بخش عمومی به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک کانون ارز دیجیتال در مدیترانه در برخی مناطق است. در سال 2022، کیریاکوس کوکینوس، معاون وزیر تحقیقات ریاست جمهوری قبرس، توضیح داد که این کشور به مرکزی برای فناوری های جدید مخرب، از جمله بلاک چین تبدیل خواهد شد.

از لحاظ تاریخی، بانک مرکزی قبرس هشداری را در مورد ارزهای دیجیتال صادر کرده است. در همین حال، یک دهه از زمانی که یک بانک قبرس باعث افزایش 600 درصدی قیمت بیت کوین (BTC) شد می گذرد. در سال 2023، قبرس قصد خود را برای پذیرش فناوری بلاک چین اعلام کرد و در سال 2021 صورتحساب فناوری دفتر کل توزیع شده را به اشتراک گذاشت.

با این وجود، سطوح پذیرش در مقایسه با موارد مشاهده شده در جزیره مالت، که در دریای مدیترانه نیز قرار دارد، کم رنگ است.مالت، که 3 برابر سرانه مشاغل مرتبط با بلاک چین را ارائه می دهد و معمولاً به عنوان جزیره بلاک چین شناخته می شود، می گوید OG های بیت کوین از جمله Adam Back. بسیار درباره محیط رمزنگاری مالت.

مربوط: مشارکت لایتنینگ با غول خرده فروشی پذیرش بیت کوین در مکزیک را تسریع می کند

علاوه بر این، غول ارزهای دیجیتال Binance اخیراً اعلام کرد که ثبت نام خود را در قبرس لغو خواهد کرد. بایننس که در ابتدا مقر آن در چین بود، اکنون دفاتری در سرتاسر جهان و در نقاط حساس رمزنگاری مانند دبی و بحرین دارد و قبرس را رها کرده و بر بازارهای بزرگتر در سراسر جهان تمرکز می کند.

ByBit “پتانسیل عظیم بازار قبرس” را به رسمیت می شناسد و مجوز جدید تأیید شده به اکوسیستم ارزهای دیجیتال محلی کمک می کند.

مجله: باشگاه فوتبال رئال بدفورد پیتر مک کورمک بیت کوین را در سطح جهانی به ارمغان می آوردنویسنده: Joe Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا