🚨 اخبار ارز دیجیتال

بای بیت کریپتو صرافی سهم بازار خود را ۸ برابر افزایش داد

آخرین داده‌های کایکو، تحلیلگر زنجیره‌ای، نشان می‌دهد که بای‌بیت بیشترین افزایش سهم بازار نقطه‌ای را در میان صرافی‌های برتر ارزهای دیجیتال ثبت کرده است و موقعیت خود را به عنوان یک پلتفرم قابل اعتماد برای گروه‌های متنوعی از سرمایه‌گذاران تثبیت کرده است.

بای بیت با افزایش ۷۰۰ درصدی سهم بازار جایگاه خود را تقویت می کند

طبق بیانیه رسمی تیم، سهم بازار بای‌بیت از ۱.۱ درصد در ابتدای سال ۲۰۲۳ به ۹.۴ درصد در پایان سال ۲۰۲۳ هشت برابر شده است. او می گوید که این رشد تصاعدی، انعطاف پذیری و محبوبیت بای بیت را در زمان های نامشخص نشان می دهد.

به همین دلیل کمتر از ۱۲ ماه طول کشید تا صرافی معیارهای حجم معاملات خود را بیش از ۷۰۰ درصد افزایش دهد. این چشمگیرترین افزایش در بخش CEX در میان عدم قطعیت نظارتی Binance (BNB) است.

این موفقیت با وجود حمله ناظران به Bybit در حوزه های قضایی کلیدی به دست آمد. به عنوان مثال، در اواسط سپتامبر ۲۰۲۳، در نتیجه قوانین سختگیرانه ای که برای استراتژی های بازاریابی کریپتو ایجاد شده بود، مجبور به ترک بازار بریتانیا شد.

یوجین چئونگ، رئیس شرکت Bybit، در مورد این دستاورد، مجدداً تعهد خود را برای ایجاد یک سرویس CEX در سطح جهانی برای مشتریان در سراسر جهان تأیید کرد:

موفقیت Bybit در گسترش سهم بازار در میان نوسانات بازار کریپتو، صرافی را به عنوان یک پلت فرم قابل اعتماد و قابل اعتماد برای مشتریان نهادی در سراسر جهان قرار می دهد. بای‌بیت با تعهد خود به همکاری و مشارکت، موقعیت خوبی برای ارائه یک محیط معاملاتی پویا برای بازارسازان و متولیان بازار دارد که منجر به پذیرش جریان اصلی و کمک به ثبات طولانی‌مدت اکوسیستم ارزهای دیجیتال می‌شود.

طبق گزارش قبلی U.Today، Bybit برای اولین بار در سال ۲۰۲۳ از ۲۰ میلیون حساب کاربری فعال در این پلتفرم عبور کرد.

حجم معاملات نقطه ای به سطوحی می رسد که از ژوئن ۲۰۲۲ مشاهده نشده است

با تثبیت بازار، فعالیت معاملات ارزهای دیجیتال نیز در حال افزایش است. بر اساس داده‌های CCData، در ماه دسامبر، حجم معاملات نقدی در صرافی‌های مرکزی با ۳۴.۰ درصد افزایش به ۱.۳۴ تریلیون دلار برای سومین ماه متوالی رسید که بالاترین حجم معاملات نقدی از ژوئن ۲۰۲۲ را به ثبت رساند.

ژوئن ۲۰۲۲ نقطه دردناک سقوط کریپتو در سال ۲۰۲۲ بود: وویجر و سلسیوس اعلام ورشکستگی کردند زیرا اکوسیستم Terra/Luna قبلاً سقوط کرده بود.

این تجدید حیات در فعالیت های تجاری بر اعتماد مجدد به بازار کریپتو تاکید می کند و همچنین بر توانایی Bybit برای موفقیت در یک صنعت پویا و در حال تحول تاکید می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا