🚨 اخبار ارز دیجیتال

ByBit به یک صرافی ارز دیجیتال ملحق می شود که خدمات وام دادن به ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در دبی ByBit به چندین صرافی بزرگ در ارائه خدمات وام رمزنگاری و تسهیلات وام دهی با بهره پیوسته است.

صرافی ارزهای دیجیتال ByBit جدیدترین پلتفرم پیشرو برای استقرار خدمات وام دهی ارزهای دیجیتال داخلی برای کاربران خود است.

صرافی مستقر در دبی از راه اندازی سرویس خود در ۲ مه خبر داد و به کاربرانی که ارزهای دیجیتال را از طریق سرویس جدید این پلتفرم سپرده گذاری کرده اند، سود پرداخت می کند. این سرویس به‌عنوان پرداخت سود ساعتی از یک استخر وام‌دهی تبلیغ می‌شود، اما به وام‌دهندگان اجازه می‌دهد تا توکن‌های ارز دیجیتال قرض‌داده‌شده را بدون دوره قفل کردن سپرده و بازخرید کنند.

از سوی دیگر، وام‌گیرندگان صرافی ByBit می‌توانند برای استفاده از وجوه برای گزینه‌های مختلف معاملاتی در پلتفرم وام بگیرند. وام گیرنده باید دارایی های وثیقه ای برابر یا بیشتر از مبلغ وام ارسال کند تا از سرمایه گذاری وام دهنده محافظت کند.

بن ژو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران ByBit در بیانیه ای گفت که معامله گران پیشرفته می توانند به وجوه وام دهندگان برای گزینه های معاملاتی پیشرفته تر در صرافی دسترسی داشته باشند و در عین حال ابزارهای درآمدزایی را برای کاربران فراهم کنند. قصد صرافی ارز مجازی انجام این کار مشخص شده است.

ByBit آخرین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال است که خدمات وام دهی ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. بایننس چندین سرویس ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد از دارایی های ارز دیجیتال سپرده شده سود کسب کنند.

KuCoin یکی دیگر از ۵ صرافی برتر ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات است که خدمات مختلف وام توکن را ارائه می دهد. OKX به کاربران تسهیلات وام ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد با توکن های سپرده شده خود وجوه قرض کنند، اما وام دادن کاربران را در پلتفرم صرافی تسهیل نمی کند.

مرتبط: DeFi مسیرهای وام دهی را در بلاک چین تغییر می دهد

صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده، کوین بیس، پس از هشدار شدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، از برنامه های خود برای راه اندازی سرویس Lend خود در سپتامبر ۲۰۲۱ صرف نظر کرد. رگولاتورهای ایالات متحده این پیشنهاد را به عنوان یک امنیت در نظر گرفتند، زیرا Lend وعده بازگشت سالانه ۴ درصدی سپرده‌های سکه دلار آمریکا (USDC) را داده بود.

کراکن به دلیل عبور از مرزهای نظارتی در ایالات متحده مقصر شناخته شد، و در نهایت در فوریه ۲۰۲۳ به توافقی ۳۰ میلیون دلاری با SEC بر سر اجرای برنامه رمزنگاری به عنوان یک سرویس خود رسید.

در حالی که تنها تعداد معدودی از صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال خدمات وام‌دهی سفارشی ارائه می‌دهند، فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) راه‌های بی‌شماری را برای کاربران ارزهای دیجیتال برای کسب سود در دارایی‌های دیجیتال وام داده شده ارائه می‌دهد.

مجله: قدرت روشن است… SEC در برابر وام‌دهی کریپتو حرکت واکنشی انجام می‌دهد

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا