اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی Bybit به طور واضح در معرض جنسیس قرار می گیرد، اما جامعه بیشتر می خواهد

جامعه زمان بندی Bybit برای افشای این افشاگری را زیر سوال برد، و بسیاری از مدیرعامل خواستار ارائه مدرک برای اطمینان خاطر شدند.

وام دهنده برجسته ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال آخرین شرکتی بود که پس از فروپاشی FTX اعلام ورشکستگی کرد و در ۲۰ ژانویه برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ در نیویورک ثبت نام کرد. با این حال، تمرکز جامعه کریپتو به سایر شرکت‌های رمزنگاری که در معرض شرکت‌های وام‌دهنده بودند، تغییر کرده است.

بر اساس یک گزارش، در مجموع ۹ شرکت ارزهای دیجیتال، از جمله Germini، Bybit، VanEck و Decentraland، قرار گرفتن در معرض متفاوتی با جنسیس داشتند. بن ژو، مدیرعامل Bybit به سرعت به این گزارش پاسخ داد و فاش کرد که بای‌بیت در واقع ۱۵۰ میلیون دلار در معرض وام دهندگان ورشکسته ارزهای دیجیتال از طریق بازوی سرمایه‌گذاری خود، میرانا، دارد.

ژو گفت که میرانا تنها بخشی از دارایی های بای بیت را مدیریت می کند، با ۱۵۱ میلیون دلار قرار گرفتن در معرض گزارش که شامل حدود ۱۲۰ میلیون دلار در موقعیت های تضمین شده است و میرانا قبلاً منحل شده است. من گفتم بله. او همچنین اطمینان داد که وجوه مشتری جدا شده است و محصولات درآمدی Bybit از Mirana استفاده نمی کنند.

در حالی که بسیاری از شفاف سازی سریع یکی از بنیانگذاران قدردانی کردند، بسیاری دیگر سوالات بیشتری در مورد شفاف سازی داشتند، به ویژه در مورد محصول درآمدی شرکت.

مرتبط: جمینی و جنسیس توسط SEC به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده متهم شدند

۱ کاربر درخواست کرد افشای کامل محصولات به دست آمده و نحوه ایجاد درآمد. دیگری در مورد رابطه آنها با میرانا و اینکه آیا آنها با استراتژی مشابه FTX/Alameda کار می کنند پرسید.

با توجه به اینکه مشکلات جنسیس چندین ماه است که به خوبی شناخته شده است و برخی از بزرگترین وام دهندگان مانند Gemini خواستار اقدام تهاجمی از شرکت مادر جنسیس Digital Currency Group هستند. یکی از کاربران نوشت،

“توئیت “افشای کامل” فقط زمانی که با شلوار پائین دستگیر می شوید به طور خودکار ادعای شما را رد می کند. شما می گفتید که ”

در حالی که بسیاری دیگر برای اهداف امنیتی درخواست اثبات تراکنش بین بای بیت و مارینا کرده اند. برای یادآوری ساخته شده است ژو گفت که اظهارات مشابهی در گذشته توسط مدیران FTX بیان شده است.

کوین تلگراف با بای بیت تماس گرفت تا برنامه درآمد خود را روشن کند و برخی از سوالات جامعه را مطرح کند، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا