اخبار ارز دیجیتال

Bybit برای دومین بار در سال ۲۰۲۲ به بازار نزولی آب و هوا اخراج می کند

بن ژو، بنیانگذار و مدیرعامل Bybit، در بحبوحه بازار نزولی طولانی مدت با کاهش قابل توجه نیروی کار، یک طرح بازسازی را اعلام کرده است.

مطمئناً، بازار نزولی افراد بد را از بین می‌برد، اما همچنین بازیکنان فعلی را مجبور می‌کند تا در استراتژی‌های تجاری خود تجدید نظر کنند تا زیان‌های حاصله را جبران کنند. در این تلاش، صرافی ارزهای دیجیتال Bybit دومین اخراج گسترده را در سال ۲۰۲۲ اعلام کرده است.

بن ژو، بنیانگذار و مدیرعامل Bybit، در بحبوحه بازار نزولی طولانی مدت با کاهش قابل توجه نیروی کار، یک طرح بازسازی را اعلام کرده است. “اخراج های برنامه ریزی شده” بر کل نیروی کار تأثیر می گذارد.

“همه ما از این واقعیت ناراحت هستیم که این سازماندهی مجدد بر بسیاری از بابادی های عزیز و بسیاری از دوستان قدیمی ما تأثیر خواهد گذاشت.”

کالین وو، خبرنگار مستقل، نرخ اخراج ۳۰ درصدی را برجسته کرد. در ۲۰ ژوئن، بای بیت بی سر و صدا کارکنان خود را به دلیل رشد ناپایدار اخراج کرد. تایید شده از طریق اسناد داخلی فاش شده نیروی کار Bybit طی دو سال از صدها نفر به بیش از ۲۰۰۰ نفر افزایش یافته است.

در اعلام کاهش برنامه ریزی شده، ژو قصد خود را برای آسان کردن روند خارج کردن هواپیما تا حد امکان به اشتراک گذاشت. ژو برای رفع این نیاز بازسازی گفت:

این مهم است که اطمینان حاصل شود که Bybit دارای ساختار و منابع مناسب برای مقابله با کندی بازار است و به اندازه کافی چابک برای استفاده از فرصت های پیش رو است.

برای کارکنان آسیب دیده Bybit، قرار گرفتن در معرض قرص سختی است، اما وو گزارش داد که کارمندان سه ماه حقوق به عنوان غرامت دریافت خواهند کرد.

مربوط: Bybit آدرس کیف پول ثانویه را در میان فراخوانی برای شفافیت منتشر می کند

در ۲۴ نوامبر، بای‌بیت یک صندوق حمایتی ۱۰۰ میلیون دلاری را برای تامین نقدینگی به سرمایه‌گذاران نهادی پس از فروپاشی FTX راه‌اندازی کرد.

این صندوق به بازارسازان واجد شرایط و موسسات تجاری با فرکانس بالا ارائه شد و با نرخ سود ۰ درصد توزیع شد.

حداکثر مبلغ توزیع به ازای هر متقاضی ۱۰ میلیون دلار بود، مشروط بر اینکه وجوه برای معاملات دائمی نقطه ای و تتر (USDT) در Bybit استفاده شود.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا