🚨 اخبار ارز دیجیتال

دیپ بخرم؟۳.۸ درصد از عرضه بیت کوین را به ثبت رساند و آخرین معامله با قیمت ۳۲۰۰۰ دلار بود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

داده های زنجیره ای بیت کوین اهمیت ۳۰۰۰۰ دلار را به عنوان تمرکز بر انباشت بیت کوین تایید می کند.

آخرین داده های زنجیره ای نشان می دهد که بیت کوین (BTC) با ۳۰۰۰۰ دلار محبوب ترین سطح “خرید” تا به امروز است.

بر اساس آمار شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Glassnode، مقدار بی سابقه ای از بیت کوین نزدیک به قیمت لحظه ای فعلی معامله شد.

بیت کوین: حرکت بزرگ با علاقه خریدار در راه است

قیمت بیت کوین ممکن است نزدیک به ۳۰۰۰۰ دلار متوقف شود، اما رفتار خریدار نشان می دهد که تقاضای قابل توجهی برای بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر وجود دارد.

نظارت بر خروجی تراکنش خرج نشده (UTXO) Glassnode نشان می‌دهد که قیمتی که حداکثر تعداد ایجاد شده در آن ۳۰۲۰۰ دلار بوده است.

این رقم بر اساس معیار URPD (توزیع قیمت واقعی UTXO) با نهاد تنظیم شده است. این UTXO را محاسبه می کند، اما دو نوع تراکنش مهم را که می توانند تصور نادرستی از تقاضا ایجاد کنند، کنار می گذارد.

“این محاسبه حرکت سکه بین آدرس‌های کنترل شده توسط یک واحد را نادیده می‌گیرد، زیرا چنین حرکاتی با رویدادهای خرید واقعی مطابقت ندارد و میانگین قیمت خرید واقعی را تغییر می‌دهد.” وجوه کاربران گمراه کننده است و می تواند به مصنوعات نامطلوب در داده های ما منجر شود.”

در نتیجه، ۳.۸ درصد از کل عرضه بیت کوین آخرین بار در ۳۰۲۰۰ دلار بود. این مبلغ حتی بیش از ۱۶۵۰۰ دلار است که نشان دهنده یک منطقه تقریباً پایین پس از FTX در سال ۲۰۲۲ است.

معامله گر محبوب Mikybull Crypto می گوید “حرکت بزرگ در راه است” نظر داد این بخشی از واکنش به مجموعه داده‌های تنظیم‌شده غیر نهادی است که اعداد مشابهی را نشان می‌دهند.

نمودار URPD تعدیل شده توسط نهادهای بیت کوین.منبع: Glassnode

بیش از ۷ میلیون بیت کوین “نگهداری یا گم شده”

سایر داده های زنجیره ای از این ایده پشتیبانی می کند که سرمایه گذاران مسن تر به رغم دو برابر شدن قیمت بیت کوین در سال جاری، علاقه ای به فروش سهام ندارند.

مطالب مرتبط: تاریخچه کپی خرج بیت کوین به عنوان شاخص فاز ۱ بازار صعودی

متریک «سکه‌های نگه‌داشته‌شده یا گم‌شده» گلاس‌نود، که آنچه را که به‌عنوان «ذخیره قدیمی و عظیم» بیت‌کوین توصیف می‌شود، پوشش می‌دهد، همچنان به رکورد بالایی می‌رسد.

سکه‌های نگه‌دار یا گم‌شده بر اساس به اصطلاح «فعالیت» بلاک‌چین بیت‌کوین هستند – اینکه چه مقدار از عرضه به‌طور هم‌زمان جابه‌جا می‌شود و پس از آن مدت‌زمان عدم فعالیت پس از آن.

این داده ها، همانطور که از نام آن پیداست، نشان می دهد که عرضه چقدر راکد است، به عنوان مثال، به دلیل از دست دادن دسترسی دارندگان کیف پول به سرمایه گذاری های خود، چقدر احتمال دارد به طور نامحدود دور از دسترس باقی بماند.

بخش کوین های گمشده یا گمشده در حال حاضر شامل ۷.۷۷ میلیون بیت کوین به ارزش تقریبی ۲۳۳ میلیارد دلار است. این بالاترین رقم در پنج سال گذشته است.

نمودار بیت کوین معلق یا گمشده.منبع: Glassnode

برآوردها مدت‌ها حاکی از آن است که حدود ۲۰ درصد از ۲۱ میلیون واحد بیت‌کوین ممکن است به‌طور دائمی از گردش خارج شده باشند.

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا