اخبار ارز دیجیتال

خریداران Meme Coin مبتنی بر Solana (SOL) باید مراقب باشند، در اینجا به این دلیل است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

میم کوین های مبتنی بر Solana در ماه های اخیر محبوبیت خود را افزایش داده اند زیرا کاربران و توسعه دهندگان بیشتری به پتانسیل اکوسیستم Solana پی برده اند.

میم کوین ها ارزهای دیجیتالی هستند که از میم های اینترنتی، جوک ها یا روندهای فرهنگ پاپ الهام گرفته شده اند. همانطور که اکوسیستم سولانا موج جدیدی از علاقه را تجربه کرد، سکه های میم شبکه ای افزایش قیمت گسترده ای را تجربه کردند.

Bonk (BONK) در سال گذشته بیشترین درآمد را در میان ارزهای دیجیتال اکوسیستم Solana داشت. میم کوین مبتنی بر سولانا در سال ۲۰۲۳ بیش از ۱۳۰۰۰ درصد ارزش پیدا کرد و در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال فهرست شد.

Dogwifhat (WIF)، یکی از محبوب‌ترین سکه‌های میم سولانا، میلیون‌ها دلار از سرمایه‌گذاران اولیه در ماه دسامبر به دست آورد. میم کوین اخیراً به همراه Bonk (BONK) و توکن‌های دیگر به یکی از بزرگترین پرفروش‌های اکوسیستم Solana تبدیل شده است.

سرمایه گذاران باید توجه کنند

سکه‌های مرتبط با میم‌ها، به‌ویژه آنهایی که از نژاد سگ شیبا اینو هستند، در مدت زمان نسبتاً کوتاهی ارزششان افزایش می‌یابد، بنابراین سرمایه‌گذاران اغلب به دنبال چیز بزرگ بعدی هستند.

با این حال، برخی افراد بی‌وجدان از این واقعیت برای ایجاد چندین میم سکه استفاده کرده‌اند که قبل از شروع به سقوط به اوج‌های باورنکردنی رسیدند. این سکه‌های میم توسط سازندگان ناشناخته‌شان «مسیر» می‌شوند، که نقدینگی را تخلیه می‌کنند و سرمایه‌گذاران را نگه می‌دارند.

هشدار PeckShield او به توکنی به نام SolDragon (DRAGON) اشاره می‌کند که پس از آن که توسعه‌دهنده ناشناس نقدینگی را از پلتفرم بیرون کشید و ۱۰۰۶.۳۶ BNB به ارزش ۳۰۴۶۰۰ دلار را نقد کرد، ۱۰۰ درصد کاهش یافت.

به گفته PeckShieldAlert، نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این بود که ژتون قالیچه دارای نامی مشابه با نماد قانونی بود.

PeckShieldAlert همچنین در مورد پنج توکن میم فرش‌کش دیگر که نامی مشابه با نمادهای قانونی دارند، هشدار می‌دهد. این جدیدترین پیشرفت باعث می‌شود سرمایه‌گذاران بسیار مراقب باشند زیرا بازیگران بد به بازی خود در تلاش برای کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران ناآگاه ادامه می‌دهند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا