اخبار ارز دیجیتال

آیا Dip را می‌خرید؟ علی مارتینز سناریوی بازگشت احتمالی بیت کوین را توضیح داد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در دنیای همیشه بی ثبات ارزهای دیجیتال، اصلاح قیمت اخیر بیت کوین توجه علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد. به اشتراک گذاشته شده است بینش در مورد سناریوی فعلی و یک معکوس بالقوه در یک سری توییت های اخیر. مارتینز که به دلیل تجزیه و تحلیل دقیق خود در فضای کریپتو شناخته شده است، به زمینه تاریخی اصلاحات بیت کوین در این بازار صعودی اشاره کرد.

اصلاح قیمت و برگشت احتمالی

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که بیت کوین چهار اصلاح قابل توجه را تجربه کرده است که شامل کاهش ۱۲ درصدی در ۱۲ روز، کاهش ۲۲.۶ درصدی در ۱۵ روز و دو کاهش تقریباً ۲۱ درصدی هر کدام حدود ۶۰ روز است. به طور جالبی، مارتینز تأکید کرد که بیت کوین در حال حاضر در میان اصلاح ۲۱ درصدی است که در ۱۲ روز گذشته ادامه داشته است و باعث ایجاد روند «خروج» شده است.

در توییت دیگری مارتینز هشدار داد یک سطح کلیدی برای بیت کوین در خطر است. او اشاره کرد که بسته شدن به زیر ۳۸۰۰۰ دلار در نمودار هفتگی می تواند نشانه کاهش بالقوه بیت کوین باشد، با تمرکز بر خوشه پشتیبانی قوی در حدود ۳۳۰۰۰ دلار. وی همچنین توضیح داد که این مجموعه پشتیبانی ترکیبی از عناصر فنی مختلف است.

این شامل مرز پایین کانال موازی در نمودار بیت کوین، سطح اصلاحی فیبوناچی ۰.۵ و میانگین متحرک ساده ۵۰ هفته ای (SMA) است. به گفته این تحلیلگر معروف، این عوامل در مجموع یک خط دفاعی مهم برای ارزهای دیجیتال ایجاد می کنند. کاهش بیشتر در قیمت بیت کوین.

بیت کوین اخیرا با کاهش قیمت مواجه شده است و در روزهای اخیر به حدود ۳۹۰۰۰ دلار رسیده است. با این حال، از آخرین به روز رسانی، بیت کوین بهبودی را نشان می دهد که منعکس کننده افزایش ۳.۳۴ درصدی است و در حال حاضر ۴۰۲۲۵ دلار است. این اقدام قیمت نشان می دهد که بیت کوین ممکن است تلاش کند تا رالی اخیر خود را معکوس کند. تصحیحاحتمالاً با مشاهدات مارتینز مطابقت دارد.

از آنجایی که تغییرات قیمت بیت کوین اغلب بر بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد، سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال این تحولات را از نزدیک دنبال می کنند. تجزیه و تحلیل و بینش علی مارتینز به عنوان یک منبع ارزشمند برای کسانی است که پیچیدگی‌های دنیای ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنند و دیدگاهی متفاوت در مورد تغییر روند بالقوه و سطوح پشتیبانی کلیدی ارائه می‌دهند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا