🚨 اخبار ارز دیجیتال

Binance.US واریز و برداشت BUSD از طریق OCBS را متوقف کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Binance.US اعلام کرد که پس از تعلیق سپرده‌های Apple Pay و Google Pay، به طور موقت جفت استیبل کوین One Common Billing System و BUSD را غیرفعال کرده است.

Binance.US، بخش بایننس مستقر در ایالات متحده، برخی از خدمات خود را در بحبوحه ادامه عدم اطمینان در مورد آشفتگی بانکی جهانی به حالت تعلیق درآورده است.

با توجه به داشبورد وضعیت Binance.US، صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده جفت استیبل کوین بایننس USD (BUSD) را از طریق یک سیستم صورت‌حساب مشترک به نام OCBS در ۳۱ مارس غیرفعال کرد.

خدمات تحت تأثیر شامل واریز و برداشت ارز دیجیتال BUSD یا خرید، فروش و تبدیل گزینه های رمزنگاری شده است.

Binance.US گفت که شرکت در حال حاضر در حال بررسی این مشکل است و این سرویس “به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است.”

منبع: Binance.US Status Dashboard

مشکلات OCBS و BUSD در Binance.US اندکی پس از آن رخ داد که این شرکت برخی از خدمات سپرده گذاری USD را در ۳۰ مارس تعلیق کرد. ارائه دهندگان خدمات پرداخت در هفته های آینده “

برای حداکثر ۵ درصد از مشتریان Binance.US، این پلتفرم از ۳۰ مارس ۲۰۲۳ پذیرش سپرده های کارت نقدی را نیز متوقف کرده است.

مربوط: Kraken برداشت و سپرده های Plaid را از طریق ACH Silvergate به حالت تعلیق در می آورد

این خبر در حالی منتشر می‌شود که بایننس، شعبه جهانی Binance. ایالات متحده، با پیگیری قانونی کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) مواجه است. در ۲۷ مارس، CFTC شکایتی را علیه بایننس و مدیر عامل شرکت Changpeng “CZ” Zhao تنظیم کرد و ادعا کرد که صرافی به دلیل عدم ثبت نام در رگولاتورها به تعهدات خود عمل نکرده است.

Binance.US که در سپتامبر ۲۰۱۹ راه اندازی شد و مقر آن در کالیفرنیا است، به عنوان یک نهاد مجزا از Binance عمل می کند و به دلیل قوانین محلی در دسترس کاربران ایالات متحده نیست.

گزارش شده است که کاترین کولی، اولین مدیر عامل Binance.US، یک دادستان فدرال سابق و افسر ارشد CFTC را برای نمایندگی در تحقیقات دولت ایالات متحده در مورد Binance.US استخدام کرده است. پس از ترک Binance.US در ژوئن ۲۰۲۱، کولی در مورد محل اختفای خود در رسانه ها سکوت کرده و چیزی در توییتر پست نکرده است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا