اخبار ارز دیجیتال

افزایش قیمت بیت کوین، سناتور آمریکایی تد کروز می خواهد تگزاس به یک واحه رمزنگاری تبدیل شود

قانونگذاران می گویند تگزاس قیمت انرژی فراوان و نسبتا ارزان را با شرکت آزاد ترکیب می کند.

سناتور آمریکایی تد کروز می خواهد ایالت تگزاس آمریکا به واحه ای برای بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال تبدیل شود. این سیاستمدار که در اواخر نوامبر در اجلاس بلاک چین ۲۰۲۲ تگزاس صحبت می‌کرد، به این موضوع اشاره کرد که صنعت ارزهای دیجیتال چقدر می‌تواند برای تامین انرژی و توسعه فناوری ایالات متحده استراتژیک باشد.

کروز استدلال کرد که استخراج بیت کوین می تواند برای کسب درآمد از انرژی تولید شده از استخراج نفت و گاز به جای سوزاندن آن استفاده شود. علاوه بر این، وی تاکید کرد که چگونه می توان از فعالیت های معدنی به عنوان جایگزینی برای ذخیره و تامین انرژی استفاده کرد.

“اون خوشکله [Bitcoin mining] آب و هوای شدید، مانند گرمای شدید، که در تگزاس مکرر است، یا سرمای شدید، که گهگاه در اینجا وجود دارد هنگامی که رویدادی رخ می دهد، استخراج بیت کوین می تواند: فقط در یک ثانیه خاموش می شود. آن برق را به راحتی در شبکه برای گرم کردن یا خنک کردن خانه‌های مردم و ادامه کسب و کارشان در دسترس قرار دهید. این یک مخزن عظیم از ظرفیت مازاد است که بسیار سودآور است. ”

این سناتور تاکید کرد که تگزاس نه تنها دارای انرژی فراوان و نسبتا کم هزینه است، بلکه برای شرکت های آزاد نیز باز است. این امر تگزاس را به یک ایالت جذاب برای توسعه صنعت ارزهای دیجیتال ایالات متحده تبدیل می کند. کروز همچنین فاش کرد که چرا گفته است از علاقه مندان بیت کوین است.

من بیت کوین را دوست دارم زیرا دولت نمی تواند آن را کنترل کند.

این قانونگذار جمهوری خواه به خرید هفتگی بیت کوین، تنها ارز دیجیتال موجود در کارنامه خود اعتراف کرده است.

“من فکر می کنم بیت کوین به معنای سرمایه گذاری است. به معنای فرصت است. به معنای رفاه است. به معنای استقلال مالی است. من فکر می کنم که مزایای مثبت قابل توجهی برای

تگزاس یکی از قطب‌های استخراج ارز دیجیتال در ایالات متحده است که سریع‌ترین رشد را دارد. در ماه آگوست، دفتر تنظیم‌کننده آن در خبرنامه‌ای که برای میزبانی طولانی‌مدت ماینرها و اپراتورها در نظر گرفته شده بود، موضع طرفدار ارزهای دیجیتال را فاش کرد.

در توضیح یک تصور غلط رایج در مورد مصرف انرژی بیت کوین، یادداشت مالی بیان می کند که برخلاف “تاسیسات تولیدی و کارخانه های شیمیایی صنعتی که انتظار می رود برای دهه ها وجود داشته باشند”، تاسیسات استخراج ارز دیجیتال با قدرت قابل توجهی شبکه را تامین می کند. بر عدم تحمیل مطالبات تاکید شده است.

تیم کوین تلگراف در اجلاس بلاک چین تگزاس شرکت کرد. برای اطلاع از رویداد، چکیده را بخوانید.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا