🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی صعود بیت کوین توسط سامسون موو، محکم نگه دارید

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Mow به هدف بعدی قیمت بیت کوین اشاره می کند
  • اینفلوئنسر بزرگ تماس خرید بیت کوین را منتشر می کند

سامسون موو، حامی برجسته بیت کوین، CSO سابق Blockstream و در حال حاضر مدیر عامل Jan3، که به دولت های ملی در پذیرش بیت کوین کمک می کند، در مورد بالاترین قیمت بیت کوین جدید اظهار نظر کرد و پیشنهاد کرد توییتر بعدی از شبکه رسانه اجتماعی استفاده کند. هدف ارز دیجیتال پیشرو در جهان است.

Mow به هدف بعدی قیمت بیت کوین اشاره می کند

سامسون مو، جامعه جهانی ارزهای دیجیتال را تشویق کرد و اظهار داشت که آنها هنوز فرصتی برای خرید بیت کوین “با قیمت کمتر از ۰.۰۸ میلیون دلار” دارند، گویی به این معنی است که این پنجره فرصت خیلی زود به پایان می رسد و بیت کوین از این قیمت تاریخی فراتر خواهد رفت. درست مانند نقطه عطف ۷۱۰۰۰ دلاری اوایل امروز. در حالی که بالاترین رکورد جدید ثبت شده در کمتر از یک ساعت قبل به ۷۱۸۳۰ دلار رسیده است، BTC همچنان به سمت سطح ۷۲۰۰۰ دلار صعود می کند. ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر ۱,۴۰۷,۵۲۱,۷۱۵,۳۲۷ دلار است.

در حالی که افزایش تاریخی قیمت ناشی از رشد احساسات صعودی در بازار است، ETF های بیت کوین نقطه ای همچنان به مصرف مقادیر زیادی بیت کوین ادامه می دهند زیرا سایر موسسات مالی و خریداران خرده فروشی به آنها می پیوندند.

موو انتظار دارد که بیت کوین در نهایت از ۱ میلیون دلار در هر سکه عبور کند و دو دلیل اصلی برای آن وجود دارد. اولاً، دولت ایالات متحده در چهار سال گذشته، از سال ۲۰۲۰، زمانی که همه‌گیری فرا رسید، پول بیشتری چاپ کرده است. دوم، تضاد شوک های عرضه و تقاضای بیت کوین است. تقاضا برای بیت کوین از ژانویه، زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای شناسایی ETF های بیت کوین چراغ سبز نشان داد، به رشد خود ادامه داد.

این امر منجر به ورود جریان های عظیمی از موسسات مالی شد. Mow اصرار دارد که چهارمین نصف شدن بیت کوین به سرعت نزدیک می شود و پس از کاهش پاداش استخراج کنندگان برای هر بلوک جدید از ۶.۲۵ بیت کوین به ۳۱۲۵ بیت کوین در ماه آوریل، بازار با یک شوک عرضه بیت کوین مواجه خواهد شد.

اینفلوئنسر بزرگ تماس خرید بیت کوین را منتشر می کند

رابرت کیوساکی، کاربر، سرمایه‌گذار و کارآفرین بیت‌کوین امروز توییتی منتشر کرد و وعده داد که بزرگترین حباب تاریخ به زودی خواهد ترکید و گفت که نسل بچه‌های بومر تحت تأثیر آن قرار خواهند گرفت.

او همچنین انتظار دارد که بازار سهام ایالات متحده سقوط کند. با توجه به این موضوع، کیوساکی از میلیون‌ها فالوور X/Twitter خود خواست تا بیت کوین، طلا و نقره را ذخیره کنند که به اعتقاد او دارایی‌های واقعی هستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا